Babiš v háji? Ukazuje se, že s Čapím hnízdem je to vážné

07.05.2018 11:10 | Zprávy
autor: vef

Žalobce Jaroslav Šaroch z Městského státního zastupitelství v Praze potvrdil, že policie v kauze Čapí hnízdo shromáždila dost přesvědčivých důkazů proti šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Píše o tom alespoň server Seznam Zprávy.

Babiš v háji? Ukazuje se, že s Čapím hnízdem je to vážné
Foto: Oldřich Szaban
Popisek: Čapí hnízdo

Státní zástupce také zastavil stíhání čtyř manažerů Agrofertu v celé kauze. Dalších sedm lidí je však stíháno, mezi nimi právě i Andrej Babiš, jenž je označen jako hlava údajného dotačního podvodu. Kdo byl však očištěn, je šéf poslanců ANO Jaroslav Faltýnek. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cena LPG

Dobrý den, pane Havlíčku, neustále se řeší cena nafty a benzínu; všiml jste si ale, že u mnohých čerpacích stanic se cena LPG za dobu ropné krize zvýšila až o 50%? Budete nějak řešit, aby se čerpačky, když se nyní nemohou obohacovat na benzínu a naftě, nehojily na řidičích tankujících propan-butan?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lidovec premiérem? Hodně snů, nikdy se to nepovedlo

10:10 Lidovec premiérem? Hodně snů, nikdy se to nepovedlo

Máme cíl řídit stát, vyhlásil na sjezdu lidovců nový předseda Jan Grolich. Mnoho diskusních příspěvk…