Babiš v noci poslal zpěváku Kollerovi ostrou zprávu: S Číňany a Rusáky kámoší váš sponzor Kellner, já ne!

10.04.2016 10:36

Zpěvák David Koller se při sobotním vyhlášení Cen Anděl postavil po bok Lenky Dusilové a drsně zkritizoval prezidenta Zemana. Nezapomněl ale ani na exprezidenta Klause a svůj díl ostré kritiky od něj dostal i majitel Agrofertu, ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Ten okamžitě přešel do rázného protiútoku.

Babiš v noci poslal zpěváku Kollerovi ostrou zprávu: S Číňany a Rusáky kámoší váš sponzor Kellner, já ne!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Andrej Babiš

„Zdravím, pane Kollere. Gratuluji k Andělům, mrzí mě, že mě řadíte ke Klausovi a Zemanovi. Že inklinuju na východ? Já tam nepodnikám! Asi jste si mě spletl s Kellnerem, pro kterého zpíváte na večírcích a pro kterého jsou Rusko a Čína hlavní trhy,“ napsal Babiš čerstvému držiteli ceny Zpěvák roku v sms zprávě, se kterou jsou ParlamentníListy.cz obeznámeny.

Žádá proto zpěváka, aby nelhal a děkuje mu za pochopení. Pokud by mu snad hudebník nevěřil pod dojmem „různých mediálních lží“, majitel Agrofertu zve hudebníka na kávu a slibuje, že mu vše osvětlí.

„Mimochodem, do Ruska nejezdím, ani se s Rusáky nepotkávám. Minulý rok jsem byl v Bílém domě, v Pentagonu a u Michaela Bloomberga. Tak buďte tak hodnej a neříkejte nesmysly a korigujte svá slova. S Číňany a Rusáky kámoší váš sponzor Kellner, já určitě ne!“ uzavřel šéf hnutí ANO.

Ranní smska a fotky

Ministr Babiš se ozval Davidu Kollerovi ještě v jedné zprávě den poté, tedy v neděli, a přiložil k ní i fotky ze své cesty po USA, aby zpěváka vyvedl z omylu, že snad inklinuje na Východ. "Dobré ráno, tak doufám, že jste to dobře oslavili. Posílám album fotek ze Spojených států. A čekám, že mi odpovíte," napsal ministr ve zprávě.

  • Připojené fotoalbum ZDE

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík, mp

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

věcná diskuze

Dobrý den, máte dojem, že se na půdě Sněmovny odehrává věcná diskuze? Já mám spíš dojem, že koalice ani diskutovat nechce, že si je jistá svou většinou a naopak opozice obstruuje (většinou až moc), aby se zviditelnila. Nějaký smysluplný dialog mezi vládou a opozicí nevidím a myslím, že je chyba na o...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Z utečeneckých táborů rakve za covidu nevynášeli. Profesor Žaloudík rozkrývá proč

21:45 Z utečeneckých táborů rakve za covidu nevynášeli. Profesor Žaloudík rozkrývá proč

V posledních letech důvěra v lékaře u části české populace značně utrpěla. Kvůli covidu se, podle bý…