Babiš vysvětlil, proč šel na Národní už v noci. Pospíchá do Švýcarska za nemocným synem

17.11.2018 11:46 | Zprávy
autor: jav

Premiér Babiš položil květiny na Národní třídu už v nočních hodinách. Podle svých slov proto, že hned poté odjel do Švýcarska za svým psychicky nemocným synem. Mnozí si ale stále myslí, že se chtěl vyhnout demonstrantům. Včetně místopředsedy lidovců...

Babiš vysvětlil, proč šel na Národní už v noci. Pospíchá do Švýcarska za nemocným synem
Foto: Screen: ČT24
Popisek: Andrej Babiš na tiskové konferenci.

Premiér Andrej Babiš položil květiny k památníku 17. listopadu už krátce po půlnoci. Mnozí mu předhazovali, že se tak chtěl schovat před pískotem demonstrantů, kteří mu u památníku chtěli dát najevo, co si o něm myslí.

A skutečně se na něj chystali. Už nad ránem, ještě za tmy, dorazil na Národní třídu aktivista skupiny Kaputin Otakar van Gemund. Když zjistil, že premiér už na místě byl, tak aspoň před televizní kamerou vyhodil do odpadkového koše jeho kytici. „Bojujeme za demokracii a myslíme si, že je neslučitelné s naší demokracií, aby tady lidé jako Andrej Babiš nebo Tomio Okamura položili věnce u památníku 17. listopadu. Ten má být symbolem naší demokracie a tito pánové se podle pravidel demokracie nechovají,“ řekl k tomu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …