Babiše prý užírá závist. Více o tom napsal Jiří Paroubek

12.06.2015 22:13 | Zprávy

Expremiér Jiří Paroubek se raduje. Ministru financí Andreji Babišovi (ANO) se prý nepodařilo prosadit své představy ve společnosti ČEZ a podle někdejšího předsedy ČSSD je to rozhodně dobrá zpráva. Jen je škoda, že se teď šéf státní kasy a Agrofertu lidem z ČEZ mstí.

Babiše prý užírá závist. Více o tom napsal Jiří Paroubek
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

„Návrh Ministerstva financí, rozuměj A. Babiše, na nevyplacení odměn vedení ČEZ (celkově má jít o částku 25,5 milionu korun) je zjevně trestem za tuto „drzost“ vedení ČEZ, které se snaží nerozumět „jasným“ pokynům Ministerstva financí. Ministru financí Babišovi se prostě nepodařilo výrazným způsobem zvýšit svůj vliv na ČEZ. A to je dobře,“ konstatuje Paroubek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co myslíte tou revizí pobytu Ukrajinců v ČR?

A taky jak se stavíte k pomoci Ukrajině? Nepomohlo by, což chtěl i sám Zelenský, aby Ukrajinci šli za svou zem bojovat a neschovávali se třeba zde? A jaký bude váš přístup k sociálním dávkám pro Ukrajince?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tváří se jako právník“. Výborný chtěl zesměšnit Rajchla, ale sám si naběhnul

13:39 „Tváří se jako právník“. Výborný chtěl zesměšnit Rajchla, ale sám si naběhnul

Kdo jinému ústavně-právní jámu kopá, sám do ní často padá, poznamenává právník Petr Kolman nad zážit…