Babišovo hnutí slaví. Dostalo se do křížovek

3. 8. 2014 10:55

Krásnou neděli a slavme s luštěním, tak lze přeložit hned několik oslavných příspěvků od regionálních hnutí ANO na sociální síti Facebook.

Babišovo hnutí slaví. Dostalo se do křížovek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš a Miroslav Kalousek před začátkem pořadu OVM
reklama

„Pro krásnou neděli máme radostnou zprávu od Martiny Dlabajové. ANO už je v křížovkách. Až nějakou najdete také, dejte vědět," uvedla skupina ANO z Prachatic v neděli dopoledne. Ihned v zápětí se přidala i královéhradecká parta kolem Andreje Babiše. Ačkoli se během pár minut nenašel žádný zvednutý palec, je vidět, že o sociální sítě se ANO stará pečlivě.

Horší je to v reálné politice. Jak v sobotním rozhovoru pro Deník uvedl se smíchem na tvářích premiér Bohuslav Sobotka, je podle něho zřejmé, že Babiš pochopil, jak je politika těžké řemeslo a jak těžké je prosadit líbivé sliby z předvolební kampaně.

Další trhlinou do mediálního obrazu Andrej Babiše je vyjádření poslance Ladislava Velebného, který na svém profilu na ParlamentníchListech.cz popsal, kterak ministr financí argumentoval pro nesnižování spotřební daně na klubu ČSSD.

„Mohu vám říci, že ta opravdová argumentace pana Babiše byla velmi přímočará. V podstatě sociální demokracii řekl, že těchto 14 údajných miliard nedá ministrům za ČSSD a postará se o to, aby nebyly splněny další sliby z volebního programu. Že dobrovolní hasiči nedostanou ani korunu – to jenom pro příklad. Lidé by měli vědět, jak pan ministr financí vede stát jako firmu. Totiž, že mu je úplně jedno, jak se mají zaměstnanci, pro něj je podstatný jeho vlastní finanční výsledek. To není nic, co bych říkal s nějakým vztekem nebo emocí, takhle se v Čechách bohužel dělá politika posledních osm let. Jen by Andrej Babiš neměl dělat, že je něco lepšího, že je morálnější, čestný jako Mirek Dušín," uvedl zástupce oranžové partaje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: tan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kouříte, pijete, cpete se! Vy navalte peníze. Covid přinese brutální zásah

8:14 Kouříte, pijete, cpete se! Vy navalte peníze. Covid přinese brutální zásah

Inovace a kreativita. Tyto dvě vlastnosti jsou klíčové podle podnikatele a také učitele Karla Červen…