Bárta: Za podvodnou anketu se omlouvám. Ale ...

03.07.2013 16:30

"Omlouvám se", napsal Vít Bárta (VV) na svém webu za anketu, jež byla uveřejněna v měsíčníku „Plzeň bez cenzury“. Ukázalo se totiž, že fotografie údajných českých respondentů ve skutečnosti patří lidem působícím na amerických univerzitách. Poslanec v této věci chystá i právní kroky. Zdůrazňuje však zároveň, že plně chápe neochotu lidí mluvit o kmotrech.

Bárta: Za podvodnou anketu se omlouvám. Ale ...
Foto: Věci veřejné
Popisek: Vít Bárta na volební konferenci Věcí veřejných

Předseda Věcí veřejných Vít Bárta se na své webu omluvil za podvodnou anketu, jež byla uveřejněna v časopise „Plzeň bez cenzury“. V Bártově měsíčníku se totiž objevila anketa zaměřená proti ODS, k níž byly připojeny fotky údajných respondentů. Ukázalo se však, že ve skutečnosti jde o fotky lidí působících na amerických univerzitách. Bárta to považuje za nepřijatelné, ale dodává, že chápe strach Plzeňanů.

„Nicméně z lidského hlediska chápu, že se lidé v Plzni bojí mluvit otevřeně o vážném podezření obzvláště o smrti bílého koně v kauze politiků ODS. Stejně tak je dobře, že o kauze, která souvisí s plzeňským kmotrem Štruncem, asistentem technického náměstka plzeňského magistrátu Runda a dalšími významnými členy plzeňské ODS se alespoň nepřímo a bohužel na můj účet dozvědí čtenáři iDNESu, kde se o této kauze mlčelo,“ napsal Bárta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Urážka! Vztek na očkování vrcholí pořadem ČT. Hodně silné

8:15 Urážka! Vztek na očkování vrcholí pořadem ČT. Hodně silné

Zda jsou lidé očkovaní vyrazili Reportéři ČT zjišťovat na Karlovarsko a našli nejednoho obyvatele z …