Bárta se bojí o Kalouskovo zdraví. Tady je několik rad

07.06.2013 17:31

Předseda Věcí veřejných Vít Bárta se prý bojí o zdraví kolegy z TOP 09 Miroslava Kalouska. Ministr financí a první místopředseda se totiž přiznal, že při včerejším vystoupení na Radiožurnálu měl v sobě dvě skleničky alkoholu. To by prý ale neměl.

Bárta se bojí o Kalouskovo zdraví. Tady je několik rad
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Bárta
reklama

„Mám o pana ministra Kalouska starost. Jeho včerejší vystoupení v Radiožurnálu a následný telefonát s reportérem TV Nova ve mně vyvolávají obavy o jeho zdraví. Jak známo pan ministr trpí dnou, proto bych mu rád připomněl zásady léčby této nemoci králů,“ píše ironicky Vít Bárta.

A uvádí hned několik rad, jak se chovat, když má člověk dnu. „Základem je pravidelný pohyb, rozumná váha, dodržování pitného režimu a zejména dieta,“ pokračuje Bárta. „Určitě se vyhněte alkoholu, protože obsahuje vysoké množství purinů,“ dodává.

Celý příspěvek Víta Bárty ZDE.

Jenže právě k tomu, že ve čtvrtek Miroslav Kalousek požil alkohol, se ministr přiznal. „Včera po skončení pracovní doby jsem si dal dvě skleničky. A v souvislosti s únavou mě to naprosto odbouralo,“ vysvětloval na dnešní tiskové konferenci. Vyjádřil zároveň lítost nad tím, co se stalo. „Nemíním se vymlouvat na francovku či virózy,“ dodal.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pan

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nic nemáte a zde je důkaz. Explukovník rozstřelil BIS Vrbětice

10:38 Nic nemáte a zde je důkaz. Explukovník rozstřelil BIS Vrbětice

Jak to s Vrběticemi bylo a hlavně nebylo, vysvětluje ve své nové analýze nezávislá zpravodajská agen…