Baviče Novotného se synem nadzdvihl poslanec. Mají pro něj sprostý vzkaz

16.07.2013 16:28

„Žádný Žid nemůže být pro státní pokladnu horší než pan Kalousek," uvedl poslanec VV Michal Babák na ČT. Sklidil za to okamžitou kritiku, nyní i od „klanu Novotných“, které vyzpovídal bulvární server Blesk.cz.

Baviče Novotného se synem nadzdvihl poslanec. Mají pro něj sprostý vzkaz
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Babák

Michal Babák ve svém výroku, který zněl jako přirovnání k Janu Fischerovi (ačkoliv tvrdí, že ho nijak urazit nechtěl), nevidí nic špatného. „Na svém výroku trvám a nevidím na něm nic rasistického. Slovo Žid není urážka, já sám mám židovské kořeny… Já jsem pouze vyzvedl obecně známou vlastnost a totiž umění velmi dobře zacházet s penězi, která je Židům historicky vlastní, což koneckonců známe i z anekdot," vysvětloval posléze svá slova.

Ostatní si to však nemyslí. Ostře se pro bulvární server vyjádřil Pavel Novotný, který prý sdílí svůj názor s otcem a bavičem Petrem Novotným.

"Oháněl jste se tím, že Židé vás chápou a máte od nich vesměs dobrou zpětnou vazbu. Můj tatínek je Žid a za nás bych vám rád sdělil, že dle našeho stanoviska jste K*kot, pane Babáku," uvedl Novotný mladší, podle něhož je Babák primitiv a k*etén.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…