Během oslavy na Hradě se bude konat jiná oslava. Ne, nejde o Staromák

27.10.2016 12:12 | Zprávy

Neformální setkání u příležitosti oslav výročí vzniku samostatného československého státu se uskuteční také v Museu Kampa. Všechny příznivce tam zve Meda Mládková.

Během oslavy na Hradě se bude konat jiná oslava. Ne, nejde o Staromák
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Meda Mládková.

„Po úvodním neformálním přípitku a pozdravu od paní Medy Mládkové, Hany Marvanové a dalších osobností spojených s muzeem, který se uskuteční ve 20 hodin na nádvoří Musea Kampa, bude možné si zdarma prohlédnout aktuální muzejní výstavy, které zůstanou otevřeny až do 23 hodin,“ zní na pozvánce.

Ke zhlédnutí bude i nově koncipovaná stálá expozice s díly Františka Kupky a Otto Gutfreunda, kteří se v roce 1918 také výtvarně zapojili do příprav vzniku nového státu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

Jestli máte řešení na nejpalčivější problémy, což tvrdíte

Proč jste s nimi nepřišli teď? Uvědomujete si, že třeba dostupnost bydlení je čím dál větší problém, který se stupňuje i za této vaší vlády? Proč vám věřit, že když jste ho nevyřešili teď, vyřešíte ho po volbách?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kde byl, chlastal? Okamura vytočil Farského. Jedna věta o Rusku

23:16 Kde byl, chlastal? Okamura vytočil Farského. Jedna věta o Rusku

„Program hnutí ANO se nazývá Ježibaba, protože chce lidem namíchat lektvar, po kterém všem lidem bud…