Bělobrádek dostal dotaz ohledně střílení raket na Moraváky. Takto čtenáři odpověděl

30. 7. 2014 21:22

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek odpovídal jednomu ze čtenářů na svém profilu na ParlamentníchListech.cz ohledně zahraničních konfliktů, konkrétně pak ke střílení do civilistů kulomety – odporovat zlu se podle něj musí od základu.

Bělobrádek dostal dotaz ohledně střílení raket na Moraváky. Takto čtenáři odpověděl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek
reklama

Jeden ze čtenářů ParlamentníchListů.cz se Pavla Bělobrádka zeptal na podporu teroristů v Sýrii, toto označení ale šéf lidovců rázně odmítl. „Odporovat zlu se musí od základu. Pokud za teroristy považuješ neozbrojené civilisty protestující na veřejném prostranství, do kterých se střílí kulomety, pak nemám komentář,“ odpověděl mu.

Další čtenář, podepsaný jako Mrakovic, se však nad těmito slovy rozzlobil. Bělobrádkovo vyjádření se prý mohlo zrodit jedině v blouznivé hlavě. „Myslíte, že použití balistických raket na vlastní lidi, pardon, mluví rusky, tak se zabíjet mohou (dle vyjádření Porošenka) balistickými raketami a odstřelovat dělostřelectvem, je v pořádku? Také byste proti Moravě použil balistickou raketu, pokud by měla vzniknout samostatná Morava?“ napsal mu čtenář s tím, jestli vůbec věří v Boha.

„Víte, než někoho začnete urážet, tak si přečtěte, na co jsem reagoval. Na Sýrii, tak proč sem pletete Porošenka? V Boha věřím, ale nechápu, jak to souvisí s tím, že si pletete Sýrii s Ukrajinou?“ odpověděl mu ironicky Bělobrádek.

MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

  • KDU-ČSL
  • originální osobnost, konečně,jako každý člověk
  • poslanec

Jiný čtenář mu pak doporučil, aby si přečetl knihu od poradce několika amerických prezidentů Zbigniewa Brzezińského. „Souhlasíte, že vše je naplánováno už dávno a Rus je skvělý obětní beran pro proamerické fanatiky?“ zeptal se ho. Bělobrádek mu však lakonicky odpověděl: „Ne, nesouhlasím.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Píč* a šišky! Piráti a STAN, to není láska. Nemělo se dostat ven

12:57 Píč* a šišky! Piráti a STAN, to není láska. Nemělo se dostat ven

Bude se za rok o přízeň voličů skutečně ucházet společná koalice Pirátů a STAN? Členové pirátské str…