Béma odvolávají už i z magistrátních funkcí

27.03.2012 16:03 | Zprávy

Exprimátor Pavel Bém byl v úterý odvolán z funkce člena Protidrogové komise hlavního města Prahy. Návrh po jednání TOP 09 předložil první náměstek primátora Tomáš Hudeček.

Béma odvolávají už i z magistrátních funkcí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Bém

Zároveň Rada hlavního města bývalého primátora Pavla Béma vyzvala k rezignaci z funkcí člena správní rady Nadačního fondu Cesta ke vzdělání a Nadačního fondu Bezpečná Praha. "TOP 09 mým prostřednictvím toto odvolání navrhla, neboť chceme hlavní město zbavit vlivu bývalého primátora. Odvolání má logickou návaznost na situaci z posledních dnů,“ řekl první náměstek primátora Tomáš Hudeček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prahu čeká o prázdninách peklo. Kdo můžete, vyhněte se

11:30 Prahu čeká o prázdninách peklo. Kdo můžete, vyhněte se

Letní prázdniny ještě nezačaly, ale doprava v Praze už kolabuje. Rozsáhlé opravy, uzavírky a omezení…