Biden lhal! VIDEO, které už nejde zastavit. Bomba pár dní před volbami

30.10.2020 10:18

Kandidát na amerického prezidenta Joe Biden byl svým oponentem Donaldem Trumpem usvědčen ze lži. Během druhé prezidentské debaty Biden nesouhlasil s tím, že by kdy řekl něco o ukončení frakování. „Řekl jsi to na nahrávku,“ odpověděl mu Trump. „Ukaž tu nahrávku, dej ji na svý webový stránky ,“ vyzval Biden Trumpa. Tak se i stalo. „Chtěl bych ujistit, že nebudeme používat žádnou další naftu nebo plyn,“ zaznělo od Bidena ve videu a to nebylo vše.

Biden lhal! VIDEO, které už nejde zastavit. Bomba pár dní před volbami
Foto: repro Youtube
Popisek: Joe Biden

Možný americký prezident za demokraty Joe Biden byl usvědčen ze lži. Během druhé debaty mezi kandidáty na prezidenta, tedy mezi ním a Donaldem Trumpem, tvrdil svému soupeři, že nikdy netvrdil nic o ukončení frakování, tedy o výrobě fosilních paliv. „Řekl jsi to na nahrávku,“ zareagoval Trump. Tím však Bidena rozčílil. „Ukaž tu nahrávku, dej ji na svý webový stránky,“ vyzval Biden Trumpa. „Zveřejním ji,“ odpověděl Trump rázně.

Anketa

Kdo nakonec urve vítězství v amerických prezidentských volbách?

13%
hlasovalo: 4494 lidí

Poté ve videu, které Donald Trump zveřejnil, následovaly důkazy, které ukázaly, že Joe Biden lhal. „Bude jakékoliv místo pro fosilní paliva včetně uhlí a frakování v administrativě Bidena?“ dostal Biden dotaz od moderátorky během jednoho z rozhovorů na CNN. „Ne. Vyřešili bychom to, ujistili bychom se, že je to odstraněno,“ odpověděl Biden.

To však nebylo všechno. Následovala další ukázka z kampaně, kde Biden dostal na setkání s voliči dotaz, zda by ukončil frakování a infrastrukturu plynovodů. „Ano, přesně tak,“ souhlasil kandidát demokratů. „Žádné nové frakování,“ zněl další výrok Bidena ve videu, které Trump nechal zhotovit. „Musíme od toho odejít. Podívej se, musíme zakázat frakování v celé Americe, právě teď, že ano?“  zeptal se na Biden na setkání s voliči. „Ano, to bych strašně chtěl,“ odpověděl muž Bidenovi, ten poté jen dodal, že by to taky chtěl. „Chtěl bych ujistit, že nebudeme používat žádnou další naftu nebo plyn.“ Sestříhanou kompilaci zakončil Trump videem, kdy je Biden u moře a dívku, která stála blízko u něj, chytil za ruku a garantoval jí, že ukončí fosilní paliva.

Joe Biden již dal několikrát najevo, že pokud vyhraje, tak se vrátí k Pařížské dohodě, tedy dohodě o údajné ochraně klimatu, od které Donald Trump odstoupil. Volby v USA budou již za pár dnů. Vypuknout mají 3. listopadu.

Již nyní je však téměř jasno, že výsledky budeme vědět až o mnoho dní později. Problémem je předčasné hlasování, ke kterému přistoupila celá polovina voličů. Donald Trump pohrozil, že výsledky hlasování může napadnout, jelikož během tohoto hlasování se dle něj může stát mnoho podvodů. Je tedy možné s troškou nadsázky říct, že o dalším prezidentovi nakonec rozhodnou soudy a hordy právníků.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tle

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Ty hyeno, ty bezpáteřní *****. Flušeš lidem do obličeje. Už jsi byl za Zemanem ve špitále, ty *****?!“ Vystrčil dostává vzkazy. My je všechny máme

4:46 „Ty hyeno, ty bezpáteřní *****. Flušeš lidem do obličeje. Už jsi byl za Zemanem ve špitále, ty *****?!“ Vystrčil dostává vzkazy. My je všechny máme

Předseda Senátu, držitel mnoha politických funkcí, zástupce ODS Miloš Vystrčil, se ještě ani neprobr…