Blažek podpořil Bradáčovou ve sporu s policisty. Věc je prý mimořádně závažná

17.04.2013 9:29 | Zprávy

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek vstoupil do sporu mezi pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou a vysokým policejním důstojníkem Tomášem Martincem. V dopise adresovaném policejnímu prezidentovi Martinu Červíčkovi se postavil za Bradáčovou a věc označil za mimořádně závažnou.

Blažek podpořil Bradáčovou ve sporu s policisty. Věc je prý mimořádně závažná
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr Pavel Blažek jmenoval Lenku Bradáčovou vrchní státní zásupkyní v Praze

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek zaslal dopis policejnímu prezidentovi Martinu Červíčkovi. V něm se vyjádřil ke sporu vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové a šéfa elitního protikorupčního policejního útvaru Tomáše Martince. V tomto sporu se postavil za Bradáčovou, která si na Martince stěžovala a naznačila, že se Martinec snažil najít nějakou kauzu, která by ji poškodila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Europoslanec Zdechovský vyhrál v loterii

10:22 Europoslanec Zdechovský vyhrál v loterii

Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) vyhrál ve sportce přes 933 tisíc korun a rozhodl se celou čá…