Bobošíková bude 4. ledna zase protestovat

01.01.2012 15:24

Suverenita a její šéfka Jana Bobošíková hodlá 4. ledna opět vyjít do ulic a protestovat. Před Úřadem vlády chce odpoledne vyjádřit nesouhlas s tím, aby Česko sanovalo dluhy eurozóny.

Bobošíková bude 4. ledna zase protestovat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Bobošíková demonstruje před budovou vlády

"Jsme přesvědčeni, že vláda nesmí platit cizí dluhy z peněz českých občanů. Svůj názor vyjádříme okamžitě po Novém roce a budeme protesty opakovat tak dlouho, dokud nás ministři nevyslyší. Nemluvíme totiž za sebe, ale za většinu občanů České republiky,“ řekla Bobošíková. Protestovat měla původně už před Vánoci, kvůli státnímu smutku za zesnulého Václava Havla ale demonstraci odložila.

"Jsme stále přesvědčeni, že v době nastupující ekonomické krize doprovázené navíc sociálně necitlivými reformami české vlády, které se tvrdě dotýkají především matek samoživitelek, rodin s malými dětmi a seniorů, je naprosto nehorázné vůbec přemýšlet o tom, že by z peněz českých občanů měl být zachraňován neživotaschopný experiment společné evropské měny. Každý ministr, pokud je skutečně ministrem české vlády, by měl v současné době především hledat řešení, jak pomoci sociálně ohroženým občanům vlastní země, ne je vystavovat dalším obavám z budoucnosti,“ vysvětlila Bobošíková.

Na demonstraci plánuje řečnit jako první, vystřídá ji její ekonomický poradce Vlastimil Tlustý a některý zástupce sdružení Akce D.O.S.T.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: par

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman? Zásadní informace, jde o Čínu. Zasvěcený muž promluvil

14:07 Zeman? Zásadní informace, jde o Čínu. Zasvěcený muž promluvil

V Prostoru X poreferoval o Číně a vztazích s Českou republikou bývalý zpravodaj ČT z Číny Tomáš Etzl…