Bolek Polívka pomáhá Fialovi. Holec zmínil prachy a chlast

21.02.2025 14:54 | Monitoring

Novinář a komentátor Petr Holec si posvítil na brněnskou iniciativu divadelních umělců, kteří chtějí přehlušit „řvoucí dav“ obyčejných lidí. Ti mezitím v průzkumech posílají premiéra na dno oblíbenosti a důvěryhodnosti. Do všeho se zamíchal i herec Bolek Polívka, který nejenže podporuje brněnskou ODS a na dotacích pak bere tučnou apanáž, ale stojí i za premiérem Fialou. „Peníze dělají divy a o zbytek se postará chlast,“ napsal na adresu Polívky Petr Holec.

Bolek Polívka pomáhá Fialovi. Holec zmínil prachy a chlast
Foto: XTV
Popisek: Petr Holec v XTV

V Brně vznikla divadelní iniciativa na podporu Petra Fialy. Součástí předvolební manéže divadelníků se stal i herec Bolek Polívka. „Bolek Polívka je klaun ze staré dobré školy. Takže ví, že když mu mecenáš zaplatí 18 milionů korun, není to určitě za nic. Cirkus musí být! Po podpoře brněnské ODS v posledních místních volbách proto Polívka pro ODS mákne i v letošních sněmovních volbách,“ píše na Gazetistu komentátor Petr Holec. „Spolu s dalšími komedianty chce strhnout ,lavinu‘ na volební výhru ,slušňáka‘ Petra Fialy,“ dodává Holec.

Petr Holec vyjmenoval řadu umělců, kteří na akci podpory premiéra Fialy dorazili. A ukázal i na primátorku Brna za ODS Markétu Vaňkovou, kterou bez rozpaků nazval „rozdělovačkou brněnských dotací,“ a ne náhodou. Však právě Vaňkovou na billboardech u komunálních voleb v Brně propagoval právě Bolek Polívka. Kolik mu pak přišlo na účet z dotací města? I na to má Petr Holec ve svém textu odpověď.

Pobavila jej také účast Jiřího Kokmotose, někdejšího zaměstnance Českého rozhlasu. A uměleckou frontu reprezentoval také Stanislav Moša, ředitel Městského divadla Brno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Samozřejmě , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseNechtík , 21.02.2025 15:31:23
je to Polívkovo angažování čistě ideové!! Koho by nepřesvědčilo 18 milionů k přihlášení se k té jediné a správné ideologii! Ale vidíme alespoň proměnu skvělého klauna v obyčejného šaška!!!! A podle pana Wericha: " Klauni už nejsou, ale šašků těch je!!!" A jeden přibyl. Smutné pro Polívku a smutné pro nás!!!!

|  18 |  0

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …