Bookmakeři po prvním kole více věří ve zvolení Schwarzenberga

13.01.2013 17:13 | Zprávy
autor: jno, čtk

Bookmakeři sázkových kanceláří po prvním kole prezidentských voleb více věří ve zvolení vicepremiéra Karla Schwarzenberga (TOP 09). Nastavili mu kurzy, které do pátku patřily vítězi úvodního kola Miloši Zemanovi (SPOZ). Na vítězství někdejšího premiéra by tak aspoň mohli více vydělat sázkaři, kteří by si na něj vsadili až nyní. Vyplývá to z kurzů, které sázkové kanceláře zveřejnily na svých webech dnes k 15:00.

Bookmakeři po prvním kole více věří ve zvolení Schwarzenberga
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze - ilustrační foto

U společností Sazka, Chance a Maxi-tip by tipující na Schwarzenberga - pokud by se stal prezidentem - za každou vsazenou stokorunu inkasoval 140 korun. U Fortuny by to bylo 145 korun a u Tipsportu 150 korun. Méně věří Schwarzenbergovi bookmakeři Synot Tipu, za vsazenou stokorunu by firma vyplatila 155 korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Orbán vyzval k zásadnímu kroku. Okamura byl u toho

11:45 Orbán vyzval k zásadnímu kroku. Okamura byl u toho

Dvanácté konference předsedů parlamentů zemí jihovýchodní Evropy využil Viktor Orbán k představení p…