Bordel na Babišově ministerstvu, jde o sto miliard. Miroslav Macek glosuje

14.08.2018 19:16

Salvini, Maláčová či Prague Pride, bývalý politik za ODS Miroslav Macek se ve svých glosách věnuje současným tématům. A kopl si i do Jermanové za její kauzu se služebním vozem. Svá slova zveřejnil jako obvykle na svém webu viditelny-macek.cz.

Bordel na Babišově ministerstvu, jde o sto miliard. Miroslav Macek glosuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

Jako první se věnoval účetním chybám ve státním hospodářství. „Nejvyšší kontrolní úřad: Ministerstvo financí pod vedením Babiše má v účtech chyby za více než 100 miliard korun,“ píše Macek a dodává svůj komentář: „Hurá! Teď si konečně budou moci podnikatelé, které berňák honí za každou drobnou chybičku, oddechnout…“

Anketa

Je Václav Klaus mladší dobrý politik?

91%
9%
hlasovalo: 14145 lidí

Pak cituje Janu Maláčovou, ministryni práce a sociálních věcí za ČSSD. Ta podle něj tvrdí, že pokud chceme kvalitní služby veřejné správy, musejí být její zaměstnanci patřičně odměněni. Macek k tomu dodává svůj plán. „Zrušme milion zbytečných zákonů, nařízení a předpisů, kontrol, kontrol kontrolorů a dalších buzerací, poté propusťme dvě třetiny státních zaměstnanců a zbývající třetině (vybrané z těch nejschopnějších) zvedněme platy třikrát, aniž nás to bude stát korunu z daní navíc,“ navrhuje seškrtání stavů ve státní správě politik proslulý fyzickým trestem pro Davida Ratha ještě před odsouzením.

Pak Macek přesedlal na zahraniční politiku. Matteo Salvini nechal odstranit z formuláře o vydání osobního dokladu položky Rodič 1, Rodič 2, Rodič 3 a nechal je nahradit tradičním Otec a Matka, píše bývalý politik. „Co si to dovoluje, být zcela normální???“ rozčiluje se fingovaně. Dále tlumočí slova Pavla Hasenkopfa. Podle něj se účastníci pochodů hrdosti zcela nevyrovnali se svou sexualitou vzhledem k tomu, že ji všem „podstrkují pod nos“.

Fotogalerie: - ČSSD o navýšení platů

Tisková konference ČSSD ke zvyšování platů ve veře...
Slogan ČSSD se na tiskovku hodil
Předseda ČSSD Jan Hamáček
Tisková konference ČSSD ke zvyšování platů ve veře...
Předseda ČSSD Jan Hamáček
Tisková konference ČSSD ke zvyšování platů ve veře...

A nakonec se opřel do Jaroslavy Pokorné Jermanové, která si v médiích užívá grilování za cesty svého manžela ve služebním autě. Macek dodává, jak je čeština vtipný jazyk: „Prý byla ojetá a zdědil ji po předchozím hejtmanovi... A ona stojí vedle něj a ještě se blbě culí!“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš se ve sněmovně zcela mimořádně vytočil: Co to tady předvádíte? Takhle oblbovat lidi bych nedokázal

21:31 Babiš se ve sněmovně zcela mimořádně vytočil: Co to tady předvádíte? Takhle oblbovat lidi bych nedokázal

Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) se dnes při sněmovním jednání pustil do poslanců, kteří kritizují …