Boris Šťastný slaví úspěchy s koktejly na hubnutí

24.09.2014 7:06

Lidové noviny píší o podnikání Borise Šťastného, dříve vlivného ódéesáka. Kdysi přebral od Pavla Béma vedení pražské ODS, byl i poslancem. Nyní se lékař zaměřil na hubnutí a úspěchy s proteinovými koktejly prý slaví především u členů ČSSD. Dodnes prý lituje, že se Václav Klaus loni před volbami nepostavil do čela nového politického subjektu.

Boris Šťastný slaví úspěchy s koktejly na hubnutí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ex-poslanec Boris Šťastný

„Je to bezpečná, účinná metoda hubnutí často aplikovaná v USA, pod vlastní značkou Dr. Diet vyrábím proteinové koktejly,“ potvrdil LN Šťastný. Do podnikání s hubnutím se pustil poté, co opustil všechny funkce i ODS. Novou pravicovou stranu, kterou měl podpořit i bývalý prezident Václav Klaus, nakonec Šťastný nestvořil a místo toho míchá koktejly.

Své produkty nabídl svým bývalým kolegům z politiky, a podle LN sklízí úspěchy především u sociálních demokratů. „Borisův koktejl“ prý vyzkoušeli Karel Březina nebo Petr Hulinský. „Vyzkoušel jsem to a zhubl jsem, k tomu ale sportuji,“ řekl deníku náměstek ministra školství pro sport Hulinský. Šéf volební kampaně Březina díky nápojům Dr. Diet podle svých slov zhubl 12 kilo.

Boris Šťastný se však věnuje ještě strategickému poradenství a lobbování. „Zabýváme se léčbou Alzheimerovy nemoci a sociálně-zdravotní péčí. Snažím se využít potenciálu a znalostí, která jsem za léta v oblasti zdravotnické politiky získal. Nechtěl jsem to ale pojmout jen jako čistý lobbing. Proto poskytuji komplexní poradenské služby týkající se i PR a komunikace,“ říká ke své činnosti Šťastný.

Někteří politici příliš lpějí na funkcích

Lidové noviny uvádějí, že bývalý politik dodnes lituje, že se Václav Klaus odmítl postavit do čela nového politického subjektu. „Je to škoda, protože mělo smysl pod vedením velké autority české pravice vybudovat subjekt s jasným ideovým zaměřením,“ uvedl mimo jiné Šťastný.

Ovšem odchod z politiky doporučuje i svým kolegům, z nichž někteří podle něj až příliš lpějí na funkcích. Svůj návrat do politiky ale nevyloučil. Jenže podle svých slov nevidí na naší politické scéně vhodný subjekt, který by konvenoval jeho ideovému profilu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: dkr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co ČT přichystala dětem: Transsexuály a transvestity. A 168 hodin

7:24 Co ČT přichystala dětem: Transsexuály a transvestity. A 168 hodin

Během covidu připravila Česká televize pro děti školy povinné i učitele a rodiče vzdělávací portál Č…