Bradáčová nedozoruje Rathovu případu. Jen ho mediálně zastřešuje

18.05.2012 20:53 | Zprávy

Šéfka Unie státních zástupců Lenka Bradáčová nedozoruje vyšetřování případu Davida Ratha, i když to tak některá média podávají. Podle serveru Týden.cz ho jen zastřešuje jakožto mluvčí ústeckého úřadu, zatímco středočeského hejtmana ve skutečnosti chytili stážisti.

Bradáčová nedozoruje Rathovu případu. Jen ho mediálně zastřešuje
Foto: tan
Popisek: Státní zástupkyně Lenka Bradáčová

Lenka Bradáčová jen mediálně zastřešuje případ Davida Ratha, ve skutečnosti nedozoruje vyšetřování. Server se tak snaží uvést informace na pravou míru. „Vyšetřování nedozoruje ona, ale ústecký státní zástupce Jiří Pražák, který ho přebral po kolegovi stážistovi,“ píše.

Původně se na Krajském státním zastupitelství v Ústí nad Labem objevilo trestní oznámení na machinace ohledně evropských dotací – a navíc bylo podáno v Brně. Oznámení pak vyfasoval stážista, po němž ho převzal Jiří Pražák.

"Od roku 2006 jsem pracoval v Chomutově. Na kraj do Ústí jsem nastoupil původně na stáž. Tímto případem se zabývám od prosince 2011. Převzal jsem ho po kolegovi stážistovi, který se vrátil na okres," uvedl Pražák. Jakékoliv podrobnosti však odmítl komentovat a server odkázal na Lenku Bradáčovou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan

Ing. Viktor Vojtko, Ph.D. byl položen dotaz

Penzijní spoření

Dobrý den, můžete mi zodpovědět dotaz, v čem je výhoda penzijního spoření, když není nějak extra úročeno a vzhledem k inflaci se mi takové spoření - úspory vlivem času spíš znehodnotí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zděšení Witowské nad osvobozeným Vrabelem. A tvrdý úder cenzuře

10:25 Zděšení Witowské nad osvobozeným Vrabelem. A tvrdý úder cenzuře

Nález Ústavního soudu, který nad kauzou Ladislava Vrabela jasně řekl, že boj za obranu demokracie se…