Bratr Baracka Obamy podpořil Trumpa. A o prezidentování svého bratra prozradil nepěkné věci

25.07.2016 19:33

Nevlastní bratr amerického prezidenta Baracka Obamy Malik Obama oznámil, že jeho hlas dostane v prezidentské volbě Donald Trump. Ten je podle něj přímý a nehledí na politickou korektnost. Malik Obama dokonce uvedl, že přesto, že je sám muslim, tak chápe Trumpův návrh na uzavření hranic USA pro všechny muslimy. Informuje Reuters.

Bratr Baracka Obamy podpořil Trumpa. A o prezidentování svého bratra prozradil nepěkné věci
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Barack Obama, 44. prezident USA

Malik Obama, nevlastní bratr Baracka Obamy, se již rozhodl. Jeho bratr USA nevládl zdaleka tak, jak by země potřebovala, což je také jeden z důvodů, proč bude hlasovat pro republikánského kandidáta Donalda Trumpa.

Líbí se mu jeho otevřený přístup, přímé jednání a hlavně důraz na bezpečnost země. „Líbí se mi a také si myslím, že je praktický, mluví od srdce a nesnaží se být politicky korektní,“ prohlásil Malik Obama v telefonickém rozhovoru ze své rodné Keni.

Malik Obama žije v USA od roku 1985 a je americkým občanem. Pracoval v mnoha firmách, nakonec však začal působit jako nezávislý finanční poradce. Je muslim, chápe však Trumpova prohlášení o zákazech vstupu do země všem muslimům.

Celý text zde

„Jsem muslim, samozřejmě, ale nemůžete nechat po ulicích běhat lidi, kteří jen střílejí a zabíjejí jiné ve jménu Islámu,“ řekl.

Jeho nevlastní bratr Barack Obama toho podle něj v prezidentské funkci mnoho nevykonal ani pro americký lid, ani pro svou rodinu. Zdá se, že působení Baracka Obamy v úřadu bratry spíše oddálilo, přestože byl kdysi Malik svědkem na Barackově svatbě.

Malik Obama dále uvedl, že má plné právo kritizovat svého bratra. „Každému, co jeho jest. Říkám svůj názor a nenechám se onálepkovat jen proto, že můj bratr je prezidentem Spojených států amerických,“ dodal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: spa

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mluvčí elfů: Když mluví o svobodě Volný, není to, jako když o ní mluvil Václav Havel. Diskutovat může jen seriózní partner

18:48 Mluvčí elfů: Když mluví o svobodě Volný, není to, jako když o ní mluvil Václav Havel. Diskutovat může jen seriózní partner

Společnost pro obranu svobody projevu (SOSP) má nového nepřítele – internetovou skupinku tzv. Českýc…