Brodíme se ve sračkách, šokuje premiér Sobotka. A Veleba ho označil za „xindl“

10.05.2017 7:37

Současná vládní krize přiměla premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) k přitvrzení ve svém slovníku. Kvůli šéfovi ANO Andreji Babišovi již podruhé za poměrně krátkou dobu použil vulgaritu. Všímá si toho server Aktuálně.cz.

Brodíme se ve sračkách, šokuje premiér Sobotka. A Veleba ho označil za „xindl“
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka na volebním sjezdu v Brně
reklama

„Po těch třech letech, kdy jsem měl dojem, že jsme se vydali dobrým směrem, se opět brodíme v nějakých sra*kách nebo bahně. Je to dané tím, co se objevuje v okolí Andreje Babiše a co on s sebou přináší,“ nechal se slyšet Sobotka v rozhovoru s Hospodářskými novinami. 

V rozhovoru se pak obul nejen do Babiše, ale i do hlavy státu, prezidenta Miloše Zemana. Podle něj oba dva mají autoritářské sklony a nerespektují Ústavu. V rozhovoru se dokonce také vymezil proti tomu, že by Babiš mohl zasednout v příští vládě. 

Anketa

Doporučujete Zemanovi, aby nakonec odvolal Babiše?

28%
72%
hlasovalo: 9251 lidí

Sobotka se rozvášnil již před několika týdny, kdy v souvislosti s korunovými dluhopisy Andreje Babiše řekl, že vicepremiér ojebal stát. 

Původní text ZDE.

K politické situaci se pak zostra vyjádřil i předseda SPO Jan Veleba. „Dnes večer se vyjádřím a připravím v Senátu patřičnou reakci na současnou zvůli, kterou rozehráli s použitím figurky jménem Slávek Sobotka. Vracím se zítra, mám informace, jak je to skutečně v Sýrii, těším se na český politický xindl, jenž reprezentuje nové uskupení Kalousek–Sobotka–Fiala–Bělobrádek–Zelení–Gazdík. Věřím, že lidé nejsou hloupí a že se nenechají oklamat,“ napsal Veleba, jenž je v současné době v zahraničí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

17:15 Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o…