Brusel je totalitní struktura, kterou musíme opustit. Moderátorovi ČT po těchto slovech hosta spadla čelist

23.06.2016 22:49 | Zprávy
autor: mp

Publicista Benjamin Kuras se z pozice britského občana jasně vyjádřil k otázce Brexitu. Evropská unie je podle jeho názoru totalitní strukturou, kterou je třeba opustit. Tvrdě se opřel i do britského premiéra Davida Camerona.

Brusel je totalitní struktura, kterou musíme opustit. Moderátorovi ČT po těchto slovech hosta spadla čelist
Foto: Redakce
Popisek: Benjamin Kuras

Benjamin Kuras hned na úvod prozradil, že má právo volit v referendu, jelikož je britským občanem, takže se ho zúčastnil a volil vystoupení Velké Británie z EU. Doufá, že se reforma změní. „Především musejí zmizet ty totalitní struktury kolem Evropské komise. Kampaň nebyla férová především ze strany Davida Camerona, který použil řadu vyložených lží,“ udeřil host.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete vysvětlit to záhadné ztracení dokumentu?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-zvrat-na-zemedelstvi-ztratil-se-dokument-ze-agrofert-ma-vratit-sedm-miliard-295849 Zajímá je, že se ztratil zrovna za vaší vlády. A proč tedy nepožádáte soud, aby vám ho zaslal znovu? Nebo to uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Německo v troskách. Zničeno médii, politiky i Západem

19:30 Německo v troskách. Zničeno médii, politiky i Západem

Destrukce Německa je z padesáti procent dokončena, říká ekonom Max Otte, který v rozhovoru s profeso…