Bubny války a ruské letouny vyhání statisíce Syřanů. Turecko má strach

09.02.2016 9:55 | Zprávy
autor: mp

V syrském Halabu zuří těžké boje. Armádní jednotky Bašara Asada za podpory ruských letounů dobývají město a jeho obyvatelé prchají z kotle války. Turecko se obává, že v krajním případě dorazí na hranice země až 600 tisíc nových uprchlíků.

Bubny války a ruské letouny vyhání statisíce Syřanů. Turecko má strach
Foto: Markéta Kutilová
Popisek: Islámští teroristé zcela zničili syrské město Kobaní, kde žijí především Kurdové.

„Při naplnění nejhoršího možného scénáře by v krátké době mohlo k syrské hranici dorazit až 600.000 uprchlíků," prohlásil podle agentury AFP turecký vicepremiér Numan Kurtulmuş po jednání turecké vlády.

Celou zprávu naleznete zde

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Novoroční signál Petra Fialy: Chceme silnou a nezávislou Evropu

14:36 Novoroční signál Petra Fialy: Chceme silnou a nezávislou Evropu

Expremiér Petr Fiala (ODS) zveřejnil na sociálních sítích své novoroční poselství pro rok 2026. V pr…