Bude Zeman ve vánočním projevu mluvit vulgárně? Můžete si vsadit

21.12.2014 17:06

Sázková kancelář Unibet zvolila pozoruhodný způsob lákání soutěžících. Lidé si mohou vsadit na to, jaká slova užije prezident ve svém vánočním proslovu k občanům. Pokud si vsadíte, že ze Zemanových úst vyjde např. slovo „pussy" a on by to pak skutečně udělal, můžete pod stromeček se zpožděním obdržet ještě pěkný balík peněz. Výška kurzů ale zároveň ukazuje, že podle bookmakerů bude Zeman podstatně slušnější.

Bude Zeman ve vánočním projevu mluvit vulgárně? Můžete si vsadit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

O sázkách na vánoční projev prezidenta republiky informuje server E15.cz. Pokud by ve vánočním projevu padlo třeba slovo „pussy" jako v Hovorech z Lán, občan, který by si na to předem vsadil, vydělá šestašedesátinásobek vsazené sumy.

Zeman promluví na Štěpána a bookmakeři počítají s tím, že přijde řeč na premiéra Bohuslava Sobotku, Rusko nebo Čínu. Na Sobotku je vypsán kurz 1,3 ku jedné a na Čínu 2 ku jedné. Na Babiše už je vypsán kurz tři ku jedné a na jméno Vladimira Putina již pět ku jedné. U tzv. pražské kavárny už je to jedenáct ku jedné.

Marketingový manažer společnosti k tomu přidává jedno vysvětlení. „Sázky na novoroční projevy významných politických představitelů jsou poměrně zaběhlou tradicí nabídky sázkových kanceláří, takže jsme se rozhodli ji přinést i do Česka. Navíc pan prezident Zeman udělal ze svých projevů poměrně sledovanou událost,“ uvedl k důvodům vypsání sázek marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Velká akce ČSSD. Když pustili Maláčovou na pódium, začalo to lítat. Schillerové muselo zvonit v uších

20:48 Velká akce ČSSD. Když pustili Maláčovou na pódium, začalo to lítat. Schillerové muselo zvonit v uších

Optimismus a očekávání dobrých volebních výsledků – v takovém duchu se nesla atmosféra startu horké …