Bude líp, ujišťují nás Babišovy noviny. Že by už opravdu?

20.04.2015 7:45 | Zprávy
autor: vam

Po letech krize jsou šéfové velkých českých firem optimističtí. Ve velkém hodlají nabírat nové zaměstnance a zvyšovat platy. Vyplývá to z ankety, kterou uskutečnila Mladá fronta Dnes mezi největšími zaměstnavateli v regionech. Dvě třetiny z nich očekávají vyšší tržby.

Bude líp, ujišťují nás Babišovy noviny. Že by už opravdu?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

Některé listem oslovené firmy hledají také nové zaměstnance, celkem chtějí přijmout více než tři tisíce nových lidí. Pro srovnání – to je více pracovních míst, než nabídnou právě budované sklady Amazonu mezi Prahou a Kladnem.

Nejčastěji chtějí přibírat nové lidi firmy z automobilového průmyslu. „Třeba Škoda Auto se chystá přijmout až 1 300 zaměstnanců do továrny a dvě stovky lidí ve Vrchlabí,“ píše list.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

103 596 Kč si naúčtoval úřad v Brně za dotaz o neziskovce

9:24 103 596 Kč si naúčtoval úřad v Brně za dotaz o neziskovce

Blížící se sjezd Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně vyvolává silné kontroverze. Občané se obracejí…