Budeme si říkat soudruhu a soudružko, zhrozil se Ivan Langer

19.08.2013 11:58

Bývalý ministr vnitra a někdejší místopředseda ODS Ivan Langer často a s gustem komentuje současné politické dění na svém facebookovém profilu. V dnešním příspěvku na této sociální síti znovu naznačuje sílící hrozbu návratu komunistů k moci. Mezi řečí to opět spočítal i médiím.

Budeme si říkat soudruhu a soudružko, zhrozil se Ivan Langer
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Langer
reklama

"Jen tak přemýšlím nad tím, v čem se liší léto roku 2013 od léta 1947... Určitě mají společné přinejmenším to, ze pak přišel únor!" napsal o víkendu Langer na svůj Facebook.

Už poněkolikáté tak upozornil na možnost návratu komunistů k moci. "Nechci nikomu kazit nedělní atmosféru. Ale vypadá to, že od listopadu 1989 budeme mít první vládu, kterou podpoří komunisté," objevilo se už koncem července na Langerově profilu mezi litaniemi na policisty a státní zástupce, vyšetřující jeho bývalé kolegy z poslaneckého klubu.

Jeho příspěvek tehdy rozpoutal střet značně rozporuplných názorů. Jeden z diskutujících například Langerovi vzkázal: "Asi se budete divit, až si je lidi zvolí plnohodnotně." Další vyjádřil názor, že "to strašení komoušema je už docela trapné".

Soudruhu a soudružko

V komentářích k poslednímu příspěvku Langer přidává i další výčitku na účet médií a novinářů. "Tak dlouho bude samozvaná mediální elita bojovat proti tzv. kmotrům, až si nakonec budeme říkat soudruhu a soudružko!" napsal.

Do médií se pustil už v souvislosti s kauzou bývalé ředitelky Nečasovy kanceláře Jany Nagyové. Tehdy prohlásil: "Největším zločinem, kterého se na naší společnosti dopouštějí čeští novináři, je jejich černobílá hra na padouchy a hrdiny."

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: adr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Šílený Moravec. Snad na to nekoukáte?“ Babiš s radostí vytáhl fakta

18:36 „Šílený Moravec. Snad na to nekoukáte?“ Babiš s radostí vytáhl fakta

Andrej Babiš v tradičním nedělním „Čau lidi“ vyprávěl jeden hodně smutný příběh. „Myslete na covid, …