Budoucí první dáma se schovává před bulvárem

31.01.2013 7:42

"První dáma se před Bleskem zamyká!" píše čtvrteční vydání deníku Blesk. Redaktoři byli na stopě budoucí první dámě, Ivaně Zemanové, chtěli zjistit, pro koho pracuje. Chování manželky nově zvoleného prezidenta Miloše Zemana (SPOZ) prý ale připomíná plachou gazelu. "Jakmile zjistí, že je jí Blesk v patách, prchá jinam. A za zamčenými dveřmi tají svého chlebodárce," píše deník.

Budoucí první dáma se schovává před bulvárem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman se stal novým prezidentem České republiky

Deník Blesk vypátral nové pracoviště Ivany Zemanové a ptal se v kanceláři v pražských Stodůlkách na jejího zaměstnavatele. "Nezlobte se, ale tady jste v soukromé kanceláři," sdělila a prý za sebou zavřela a zamkla dveře.

Ještě před rokem prý Zemanová pracovala v jedné z bezpečnostních agentur. Nyní chodí do kanceláře u sídliště Velká Ohrada, kam to má z bytu, kde bydlí i s dcerou Kateřinou, asi patnáct minut chůze.

Lidé by to měli vědět...

Jméno společnosti, pro kterou pracuje, nechtěla Zemanová prozradit. Podrobnosti se deník nedozvěděl ani od ostatních nájemců, kteří v budově sídlí. "Jak se ta firma jmenuje, vám neřeknu, protože ti lidé by si to nepřáli, ale pronajali si to tady před pár měsíci a zabývají se snad finančními službami nebo poradenstvím," řekl Blesku jeden ze zaměstnanců firmy sídlící v objektu.

O Ivaně Zemanové se toho tedy moc neví. "Co a proč vůbec se snaží utajit? Nebo koho chrání?" ptá se deník s přesvědčením, že lidé by o první dámě měli vědet, kdo ji platí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Kemr“ do tváře. Jsi fašista! Strkanice, Milion chvilek, urážky. Na akci klimaaktivistů dorazilo i několik odpůrců. Takhle dopadli

12:01 „Kemr“ do tváře. Jsi fašista! Strkanice, Milion chvilek, urážky. Na akci klimaaktivistů dorazilo i několik odpůrců. Takhle dopadli

„Jste fašista!“ spustil účastník akce Fridays for Future, s plackou Milion chvilek pro demokracii, n…