Budoucí první dáma se schovává před bulvárem

31.01.2013 7:42

"První dáma se před Bleskem zamyká!" píše čtvrteční vydání deníku Blesk. Redaktoři byli na stopě budoucí první dámě, Ivaně Zemanové, chtěli zjistit, pro koho pracuje. Chování manželky nově zvoleného prezidenta Miloše Zemana (SPOZ) prý ale připomíná plachou gazelu. "Jakmile zjistí, že je jí Blesk v patách, prchá jinam. A za zamčenými dveřmi tají svého chlebodárce," píše deník.

Budoucí první dáma se schovává před bulvárem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman se stal novým prezidentem České republiky

Deník Blesk vypátral nové pracoviště Ivany Zemanové a ptal se v kanceláři v pražských Stodůlkách na jejího zaměstnavatele. "Nezlobte se, ale tady jste v soukromé kanceláři," sdělila a prý za sebou zavřela a zamkla dveře.

Ještě před rokem prý Zemanová pracovala v jedné z bezpečnostních agentur. Nyní chodí do kanceláře u sídliště Velká Ohrada, kam to má z bytu, kde bydlí i s dcerou Kateřinou, asi patnáct minut chůze.

Lidé by to měli vědět...

Jméno společnosti, pro kterou pracuje, nechtěla Zemanová prozradit. Podrobnosti se deník nedozvěděl ani od ostatních nájemců, kteří v budově sídlí. "Jak se ta firma jmenuje, vám neřeknu, protože ti lidé by si to nepřáli, ale pronajali si to tady před pár měsíci a zabývají se snad finančními službami nebo poradenstvím," řekl Blesku jeden ze zaměstnanců firmy sídlící v objektu.

O Ivaně Zemanové se toho tedy moc neví. "Co a proč vůbec se snaží utajit? Nebo koho chrání?" ptá se deník s přesvědčením, že lidé by o první dámě měli vědet, kdo ji platí.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

Mgr. Jaroslav Bžoch byl položen dotaz

Co čekáte od Putina?

A myslíte, že se Švédsko a Finsko stanou členy NATO nebo kdo-co tomu podle vás zabrání? Co třeba Turecko? A kdyby se stalo členem, Putin už avizoval, že by to nenechal bez reakce, a že by byla ostrá, i když nechápu proč. Kdyby byly jejich vztahy tak dobré, jak tvrdí, tak proč se plést do vnitřních ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozkaz pro obyvatele EU. Předán přes TOP 09. A strhly se věci

13:12 Rozkaz pro obyvatele EU. Předán přes TOP 09. A strhly se věci

Evropská komise podle europoslance TOP 09 Luďka Niedermayera přišla na to, jak se zbavit závislosti …