Bulvár si vychutnává miliardáře Janečka kvůli modelce. Čtěte, co pověděl nám

31. 12. 2013 9:47

Miliardář a bojovník proti korupci Karel Janeček má problém, který jej může stát jeho pracně budované renomé. Život finančnímu géniovi zkomplikovaly ženy. Poté, co se veřejně v televizi přiznal ke své polygamii, bez které prý nedokáže žít, se během několika minut ocitl na mraze před hotelem ve Špindlerově Mlýně, kde si chtěl s modelkou Janou Doleželovou užít silvestra.

Bulvár si vychutnává miliardáře Janečka kvůli modelce. Čtěte, co pověděl nám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Janeček a David Rath

„Nacházím smysl života v současné době ve vynaložené energii a práci v přeměně společnosti v pozitivní společnost,“ vykládal na podzim Janeček v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. „Došel jsem jednoznačně k tomu, že když chce mít člověk kvalitní život, musí jednat morálně a podle hodnot. Myslet si, že když něco ukradnu, někoho zneužiju nebo podvedu, a tím krátkodobě zbohatnu nebo se dostanu k moci, tak mi to zkvalitní život, je iluze,“ uvedl poté dokonce. Nyní však Janeček předvedl, jak si tento morální a hodnotový život představuje v praxi.

Miliardář již více než šest let žije s Markétou Sýkorovou. Vyučené kadeřnici svěřil funkci ve svém Nadačním fondu pomoci, který spolu zakládali, a podle vlastního přiznání s blondýnkou trvale žije. „S Markétou žiju posledních šest let,“ uvedl pro VIP zprávy televize Prima.

Fotogalerie: - Absurdní proces Davida Ratha

V kavárně Malostranské besedy proběhla autogramiád...
Přijeli i lidé z Hostivic
Vydavatelka knihy Petra Paroubková
Kniha Absurdní proces je třetím dílem psaným z věz...
Přichází autor David Rath
David Rath dává rozhovory

Kromě toho má miliardář Janeček ještě exmanželku, se kterou vychovává dvě dospívající dcery. Mnohaletý trojúhelník však podle všeho začal podnikatele nudit. „Pro mě není možné, abych byl jen s jednou ženou a neměl milenky,“ vykládal do televizní kamery, která jej zastihla v tradičním vánočním centru české smetánky - ve Špindlerově Mlýně.

Tam jej doprovázela Jana Doleželová, modelka a někdejší vítězka soutěže Miss. Ta byla Janečkovým televizním holedbáním natolik šokována, že miliardáře okamžitě vyhodila z luxusního hotelu, který spolu obývali. Bulvární deník Blesk v silvestrovském vydání zachytil Janečka, kterak s kufrem potupen opouští hotel.

Modelce totiž svůj partnerský život nejspíš prezentoval poněkud jinak než televizním divákům. „Do vztahu s ním jsem šla s tím, že je rozvedený, a tudíž volný. Já ctím klasickou partnerskou věrnost,“ sdělila bulváru Doleželová s tím, že Janečka vystěhovala ze svého apartmánu. Rozhozený miliardář, který prý na všechny strany ujišťoval, že Doleželovou šíleně miluje, se tak v pondělí odpoledne musel poohlížet po jiném noclehu.

„Lidé mohou mít šťastný život, až pochopí, že k tomu je potřeba pravda a čestnost,“ zaznělo také v Janečkově rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Těžko říci, jak tímto pohledem posuzovat svérázný soukromý život plný milenek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš se vysmál Milionu chvilek. A vyprášil ministra ČSSD

21:26 Babiš se vysmál Milionu chvilek. A vyprášil ministra ČSSD

Jako každou neděli se i dnes premiér Andrej Babiš přihlásil se svým facebookovým hlášením „Čau lidi“…