Bye bye, Hudečku. Pro koryto ses paktoval s kdekým, raduje se známá advokátka z konce primátora v TOP 09. Vyjádřil se i Roman Šmucler

15. 10. 2014 11:02

Rezignaci primátora Prahy Tomáše Hudečka (TOP 09) a šéfa pražské TOP 09 Jiřího Vávry na členství ve straně okomentovala na Facebooku známá advokátka Klára Long Slámová. Pro TOP 09 je to prý pozitivní zpráva, ačkoliv prý měla přijít již dávno. Opačný názor publikoval na stejné sociální síti podnikatel a podporovatel TOP 09 Roman Šmucler.

Bye bye, Hudečku. Pro koryto ses paktoval s kdekým, raduje se známá advokátka z konce primátora v TOP 09. Vyjádřil se i Roman Šmucler
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka Klára Slámová
reklama

Anketa

Kdybyste bydleli ve volebním obvodu Zlín, kterého kandidáta byste volili ve 2. kole senátních voleb? Případně, bydlíte-li tam, koho budete volit?

hlasovalo: 6100 lidí

Do povolebního vyjednávání o podobě vedení města Prahy její dosavadní primátor Tomáš Hudeček již v dresu TOP 09 nezasáhne. Dlouhodobé neshody s šéfem pražské buňky TOP 09 Jiřím Vávrou, které vygradovaly na počátku tohoto týdne, dovedly Hudečka k razantnímu rozhodnutí. Předsednictvu TOP 09 nabídl rezignaci na členství ve straně a to jeho rezignaci přijalo. Nutno podotknout, že stejný krok udělal i Jiří Vávra, který již rovněž není členem TOP 09.

Rozhodnutí Tomáše Hudečka opustit řady TOP 09 na sociální síti Facebook okomentovala advokátka Klára Long Slámová a zhodnotil ho rovněž podnikatel a sympatizant strany Roman Šmucler.

Anketa

Kdybyste bydleli ve volebním obvodu Pelhřimov, kterého kandidáta byste volili ve 2. kole senátních voleb? Případně, bydlíte-li tam, koho budete volit?

hlasovalo: 4225 lidí

Známá advokátka rezignaci Tomáše Hudečka na členství ve straně považuje za pozitivní zprávu, která nicméně podle jejího názoru měla přijít již před volbami. „Jen nechápu, proč vůbec byl Hudeček od topky tak protežován. Ten člověk nikdy nebyl osobností, která by sama o sobě vyvolávala důvěru. Navíc by se pro koryto paktoval s kdekým. Bye bye, Hudečku,“ vyvěsila na svůj profil na Facebooku.

Roman Šmucler zhodnotil Hudečkův krok poněkud rozpačitě. Souhlasil by s tím, kdyby oba pánové vyhodnotili prohru TOP 09 v Praze tak, že by odstoupili z funkcí. Odchod ze strany ale nechápe. „Ale odchod z TOP 09? Něco ukradli? Tohle čištění TOP 09 bez silné náhrady je sebevražedné... Včera jsem psal, že TOP 09 se musí spojit s někým a je tady, pokud se nenajde někdo nový a silný…“ uvádí Šmucler.  

Anketa

Kdybyste bydleli ve volebním obvodu Praha 5, kterého kandidáta byste volili ve 2. kole senátních voleb? Případně, bydlíte-li tam, koho budete volit?

hlasovalo: 5239 lidí

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: luš
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lidi jsou spodina? Ne! udeřil Okamura na TOP 09. A rozbalil to proti EU: Vytáhl zlé věci

11:54 Lidi jsou spodina? Ne! udeřil Okamura na TOP 09. A rozbalil to proti EU: Vytáhl zlé věci

Premiér Andrej Babiš (ANO) požádal poslance o prodloužení nouzového stavu až do 11. května a podrobn…