Janeček totiž za byt v centru Prahy platil pouhých 1500 korun měsíčně. Když se to na podzim zjistilo, Ministerstvo financí se rozhodlo celou věc prošetřit. Kontrola prý sice ještě stále probíhá, ale Janeček už prý platí víc.
Nebo spíše – přestěhoval se prý do jiného bytu v sídle Generálního finančního ředitelství v Lazarské ulici. Zde pak je nájemné o něco vyšší – za jeden z bytů se platí 2113 korun, za další 2063 korun. Třetí byt je dražší – nájem vyjde na 3696 korun. Zjištění serveru iDnes.cz však nikdo oficiální cestou potvrdit nechtěl.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
iDNES.cz , janeček , ministerstvo financí , ANO , Finanční správa , Schillerová
autor: vef
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

20:37 Loutkáře máte v Rusku, soptila Leyenová. Sype se jí prý i vlastní frakce
Ursula von der Leyenová přečkala hlasování o vyslovení nedůvěry. Zatímco politici z koalice to považ…
- 18:06 Peníze na „obranu“ do hodnot a neziskovek? Zahradil má obavy
- 12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková