Bývalý ODSák udeřil: Šabatová je nula, nic nedokázala. Připravuje nám peklo na Zemi!

05.04.2015 15:55

Napřed Miroslava Němcová, pak údajné české lokajství a teď ombudsmanka Anna Šabatová. Tuto dámu si vzal na paškál publicista, informatik, vysokoškolský vyučující a někdejší člen ODS Josef Myslín. Šabatová je podle něj spíše ombudsmáňa, která nic nedokázala a dnes těží z nezasloužené nadřazenosti komunistických disidentů. Společnosti prý vyhlásila válku v duchu zvrácených myšlenek pravdy a lásky.

Bývalý ODSák udeřil: Šabatová je nula, nic nedokázala. Připravuje nám peklo na Zemi!
Foto: archiv
Popisek: Josef Myslín
reklama

Anna Šabatová je třetí osobností v pozici českého ombudsmana. Problém je ale podle Myslína už v tom, že vlastně žádnou osobností není. Žena, která se za minulého režimu dostala do vězení za roznášení letáků, podle Myslína jinak nedokázala nic. Je to prý nula. Nula, která nám však připravuje peklo na Zemi.

„To, co dnes předvádí na této pozici Anna Šabatová, nelze nazvat jinak než jako vyhlášení války slušným lidem a snahu o destrukci přirozeného řádu, který společnost na tomto území vždy ctila. Je ovšem jen na nás, zda válku prohrajeme bez boje a jestli naše hodnoty a elementární principy necháme ombudsmáňou zničit úplně,“ konstatuje Myslín.

Zvrácený svět ombudsmanky Šabatové, v němž jsou podporováni zloději

Ono vyhlášení války se prý projevuje tak, že se Šabatová postavila všem, kteří se snaží poctivě platit nájem a další závazky a snaží se žít slušně. Tito lidé prý musejí tolerovat a především živit „parazity“, kteří se chovají jinak. Bývalý člen ODS tím naráží na kauzu pronájmu bytu romské figurantce, která byla „nastrčena“ ombudsmankou.

„Nebo jste snad slyšeli, že by ombudsmáňa veřejně vystoupila proti úřednímu uzdravování nemocných a handicapovaných? Nebo že by se zastala poctivě pracujících, kterým není vyplácena mzda? Nebo těch, kterým byla neoprávněně provedena exekuce, ačkoliv žádné dluhy neměli?“ ptá se Myslín.

Ombudsmanka je podle autora zvrácený člověk, který jen pokračuje v Havlově tradici. A kde to skončí? Raději nemyslet a raději to zastavit, neboť pravda postupuje proti tradičním společenským hodnotám, protože vyzývá poctivé a pracující občany, aby podporovali neplatiče a zloděje. Podle Myslína je jen na nás, jak dlouho to budeme tolerovat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zpět k té Marii Benešové... Pavel Zeman nechtěl, ale Moravec si nedal pokoj

14:07 Zpět k té Marii Benešové... Pavel Zeman nechtěl, ale Moravec si nedal pokoj

Deset a půl roku je ve funkci nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. V čele soustavy státních zástupc…