Bývalý muslim varuje: Islám není mírumilovné náboženství. Karikaturisty prý vraždil už prorok Mohamed

11.01.2015 11:00

Není prý pravdou, že islám je mírumilovné náboženství. Už samotný prorok Mohamed se totiž choval násilně. Ve svém textu, zveřejněném na webu časopisu Reflex, to tvrdí publicista zabývající se problematikou islámu a zároveň bývalý muslim Lukáš Lhoťan.

Bývalý muslim varuje: Islám není mírumilovné náboženství. Karikaturisty prý vraždil už prorok Mohamed
Foto: Charliehebdo.fr, tan
Popisek: Jak vypadal časopis Charlie Hebdo

Tvrdí, že podle islámské teologie zakladatel islámu Mohamed osobně vyzýval své následovníky k tomu, aby zabíjeli jeho kritiky a ty, co ho zesměšňovali. Mezi první Mohamedovy oběti tak měla patřit těhotná žena či satiričtí básníci. „V průběhu staletí k nim přibylo mnoho dalších lidí – nově se k nim připojili i povraždění novináři z redakce francouzského Charlie Hebdo,“ píše Lhoťan.

Část muslimů neváhá plnit učení Mohameda do puntíku

Osobně je přesvědčen, že jen malá část muslimů je Mohamedovi natolik oddána, aby jeho příkazy a vzor následovala do všech důsledků. „Přesto ovšem zůstává část muslimů, která učení Mohameda neváhá plnit do puntíku, a tak vraždí jeho kritiky a karikaturisty,“ varuje Lhoťan.

Upozorňuje, že samotní muslimští historici zaznamenali z doby života Mohameda několik případů, kdy Mohamed sám navedl své věrné k vraždě jeho kritiků. Bývalý muslim Ibn Warraq o tom prý napsal:

„Prorok (Mohamed) řekl v den dobytí Mekky: Jsou čtyři osoby, které nedostanou ochranu na svatém i nesvatém území. Pak je jmenoval. Byly mezi nimi dvě zpívající dívky; jedna z nich byla zabita a druhá utekla a přijala islám."

Prorok Mohamed prý nese vinu na smrti nejméně tisícovky lidí

Podobně měli dopadnout i mnozí další. Podle některých historiků měl Mohamed vinu na zabití nejméně 1000 lidí, ať již je zabil osobně nebo byli zabiti na jeho pokyn.

Zřejmě nejbrutálnější prý byla vražda Asmy bin Marwan, která byla básnířka a zesměšňovala Mohameda ve své poezii. Mohamed veřejně varoval, že jestli bude Asma ve své činnosti pokračovat, tak ji stihne trest. „Asma se však, podobně jako francouzští novináři, nedala zastrašit, a tak ji stihl Mohamedův trest. Byla zavražděna muslimem mezi svými dětmi, když jedno kojila,“ uvedl Lhoťan s tím, že je třeba, aby si naše společnost konečně přestala nalhávat, že „islám za to nemůže“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ožrala zlodějský! Kalousek neuspěl s žalobou na Babiše. A znovu spustil o lžích, kterým prý čelí

16:16 Ožrala zlodějský! Kalousek neuspěl s žalobou na Babiše. A znovu spustil o lžích, kterým prý čelí

Okresní soud pro Prahu-západ dnes rozhodl, že šéf hnutí ANO a současný premiér Andrej Babiš (ANO) se…