ČSSD je jen ratlík u nohou uhlobaronů typu Bakala, prohlásil Paroubek

01.04.2012 20:35

Předseda NS-LEV 21 Jiří Paroubek kritizuje svou bývalou stranu ČSSD pod vedením Bohuslava Sobotky. V reakci na rozhovor pro MF DNES, kde podnikatel Zdeněk Bakala sociální demokracii chválí a je prý rád, že Paroubek nevládne.

ČSSD je jen ratlík u nohou uhlobaronů typu Bakala, prohlásil Paroubek
Foto: hns
Popisek: Předseda NS-LEV21 Jiří Paroubek

„Už dlouho jsem neměl při čtení novin tak nutkavou potřebu zvracet, naposledy snad v kauze tzv. Kubiceho zprávy. Ukazuje se, že z boje proti korupci se stal stejný ideologický podvod, jako svého času z deklarovaného boje s terorismem: ve jménu boje s korupcí si ti největší zločinci připínají andělská křídla a s podporou mediálního davu začínají páchat zločiny nové, jen ve jménu údajného dobra,“ zlobí se Paroubek.

Bakala si se Sobotkou obchodně rozumí

Paroubka navíc rozlítilo, že Bakala podporuje pravici a chválí také vládu Petra Nečase za to, co zatím udělala. ČSSD je ale podle Paroubka obrovským problémem, protože nahrává „gaunerům typu Bakala“. A voliči si toho podle něj jistě všimnou.

„Už jen čekám, kdy Bakala oznámí, že bude volit ČSSD… Je otázkou, zda je to jen neschopností dětského vedení ČSSD anebo i tím, že si lidé jako Michal Hašek či Bohuslav Sobotka s uhlobarony typu Bakaly prostě lidsky i obchodně rozumí, třeba prostřednictvím Sobotkova hlavního poradce Radka Pokorného,“ pozastavuje se předseda NS-LEV 21.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: joh

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hasil průšvih? Lipavský na fotce, které Zemana potěší. I s Pekarovou

10:40 Hasil průšvih? Lipavský na fotce, které Zemana potěší. I s Pekarovou

Zdálo se, že právě izraelská otázka bude jedním z důvodů, proč prezident Miloš Zeman, nebude chtít j…