ČSSD je jen ratlík u nohou uhlobaronů typu Bakala, prohlásil Paroubek

01.04.2012 20:35

Předseda NS-LEV 21 Jiří Paroubek kritizuje svou bývalou stranu ČSSD pod vedením Bohuslava Sobotky. V reakci na rozhovor pro MF DNES, kde podnikatel Zdeněk Bakala sociální demokracii chválí a je prý rád, že Paroubek nevládne.

ČSSD je jen ratlík u nohou uhlobaronů typu Bakala, prohlásil Paroubek
Foto: hns
Popisek: Předseda NS-LEV21 Jiří Paroubek

„Už dlouho jsem neměl při čtení novin tak nutkavou potřebu zvracet, naposledy snad v kauze tzv. Kubiceho zprávy. Ukazuje se, že z boje proti korupci se stal stejný ideologický podvod, jako svého času z deklarovaného boje s terorismem: ve jménu boje s korupcí si ti největší zločinci připínají andělská křídla a s podporou mediálního davu začínají páchat zločiny nové, jen ve jménu údajného dobra,“ zlobí se Paroubek.

Bakala si se Sobotkou obchodně rozumí

Paroubka navíc rozlítilo, že Bakala podporuje pravici a chválí také vládu Petra Nečase za to, co zatím udělala. ČSSD je ale podle Paroubka obrovským problémem, protože nahrává „gaunerům typu Bakala“. A voliči si toho podle něj jistě všimnou.

„Už jen čekám, kdy Bakala oznámí, že bude volit ČSSD… Je otázkou, zda je to jen neschopností dětského vedení ČSSD anebo i tím, že si lidé jako Michal Hašek či Bohuslav Sobotka s uhlobarony typu Bakaly prostě lidsky i obchodně rozumí, třeba prostřednictvím Sobotkova hlavního poradce Radka Pokorného,“ pozastavuje se předseda NS-LEV 21.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

18:43 Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

Fotbalový šampionát se v Rusku neměl z mnoha důvodů konat. Touto větou vyšperkoval na závěr slavnost…