ČSSD na Vysočině se postavila za Sobotku. Lháři, ať odejdou

02.11.2013 15:16 | Zprávy

Sociální demokraté na Vysočině dnes velkou většinou vyslovili podporu předsedovi strany Bohuslavu Sobotkovi. Krajská konference vyzvala k opuštění stranických funkcí Michala Haška, Zdeňka Škromacha, Jeronýma Tejce a Milana Chovance, protože lhali o svých povolebních jednáních. Na funkce v předsednictvu ČSSD by měli rezignovat ti, kteří v neděli podpořili výzvu k rezignaci Sobotky. S usnesením novináře seznámil nově zvolený předseda krajského výkonného výboru Petr Krčál.

ČSSD na Vysočině se postavila za Sobotku. Lháři, ať odejdou
Foto: Daniela Černá
Popisek: Bohuslav Sobotka odpovídal novinářům

Na krajské konferenci ve Větrném Jeníkově jednalo 125 delegátů. "Musím říci, že jsem v této pro nás těžké době potěšen, že se delegáti postavili tak, že prakticky jednomyslně přijali toto usnesení," řekl předseda Senátu Milan Štěch, který je senátorem na Pelhřimovsku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nem, čtk

Referendum

Dobrý den pane Havlíčku!! Proč si myslíte, že se nemohou obyčejní lidé sami rozhodnout v referendu o směřování ČR ? Petr Vondrák

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pivo Fialy a Rakušana proti Babišovi: Karneval mrtvol, říká Holec

21:56 Pivo Fialy a Rakušana proti Babišovi: Karneval mrtvol, říká Holec

Prosperita a svoboda, píše Petr Fiala na billboardy. Petr Holec ale bilancuje, že se za čtyři roky s…