ČSSD sklízí posměch za kolektivní foto. Jako by se prý učili u Škromacha

29.05.2016 10:17

Vlnu posměšných reakcí vyvolala poněkud zvláštní selfie, zachycující čelné představitele sociální demokracie. Zaujal především zvláštní úsměv ministryně Michaely Marksové-Tominové. Někteří lidé začali upozorňovat na to, že se fotografie nápadně podobá proslulým selfie senátora Zdeňka Škromacha. Mluvčí strany ale jakoukoli inspiraci Škromachem odmítl a tvrdí, že fotka vznikla spontánně. Informoval o tom server Echo24.

ČSSD sklízí posměch za kolektivní foto. Jako by se prý učili u Škromacha
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová
reklama

Svérázná selfie se objevila v pátek odpoledne na facebookových profilech několika sociálnědemokratických politiků a mezi lidmi prakticky ihned vzbudila údiv. Pozastavovali se zejména nad zvláštním úsměvem ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové. Další se pozastavili nad tím, že se strana propaguje formou selfie. „Zdeňku Škromachu, dobře jste je proškolil,“ poznamenal například teplický radní za TOP 09 Dominik Feri.

Celý text je ZDE.

Sociální demokraté na zmíněné fotografii nevidí nic zvláštního. „Ta fotka vznikla spontánně. Bylo to myšlené jako takové odlehčení po celém dni, kdy jsme dolaďovali program do krajských a senátních voleb. Pan Škromach nám rozhodně poradce nedělá. Sice je to trochu v jeho stylu, ale jak říkám – byl to spontánní nápad, a to je, myslím, vidět i na výrazu většiny lidí, kteří jsou tam vyfocení,“ uvedl v reakci na kritiku mluvčí ČSSD Michal Kačírek.

Server připomíná, že velkému ohlasu se pravidelně těší také ty fotografie, které zachycují předsedu strany Bohuslava Sobotku během setkání se zahraničními politiky. Sobotka totiž podle některých ohlasů na fotkách vypadá spíše jako vosková figurína než jako živý člověk.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...

16:11 Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Opatření proti covidu evidentně nemají logiku, říká komentátor Tomá…