ČT: Sněmovní volby by s velkým náskokem vyhrálo ANO před ČSSD

13.07.2014 16:49 | Zprávy
autor: vam, čtk

Vítězem voleb do sněmovny by nyní bylo hnutí ANO s 31 procenty získaných hlasů. ČSSD by získala 16,0 procenta hlasů a třetí KSČM by volilo 11,5 procenta lidí. V dolní komoře by zřejmě zasedli i zástupci TOP 09, ODS a KDU-ČSL. Vyplynulo to z průzkumu agentury TNS Aisa pro Českou televizi, která jeho výsledky zveřejnila na svém webu.

ČT: Sněmovní volby by s velkým náskokem vyhrálo ANO před ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Pro TOP 09 by ve volbách hlasovalo 11 procent Čechů, ODS by oslovila sedm procent voličů a lidovci 5,5 procenta hlasů. Nyní parlamentní hnutí Úsvit by potřebných pět procent hlasů zřejmě nezískalo, podle průzkumu TNS Aisa by ho volilo jen 4,5 procenta občanů. Z ostatních stran by Piráti získali 4,5 procenta, Svobodní 3 procenta a zelení 2,5 procenta hlasů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel si zavařil. Kvůli „Spojeným státům evropským“ se skloňuje vážné slovo

11:11 Pavel si zavařil. Kvůli „Spojeným státům evropským“ se skloňuje vážné slovo

Prezident Petr Pavel na debatě Deníku.cz s občany v Litomyšli prohlásil, že svět se mění, a pokud v …