ČT přišla o dramaturgyni 168 hodin. Kvůli sporům v redakci

18.05.2012 22:20 | Zprávy
autor: pan

Publicistický pořad na ČT 168 hodin přišel o svoji dramaturgyni Angeliku Bazalovou. Z funkce odešla sama kvůli sporům s vedením redakce zpravodajství a publicistiky. Je tak možné, že celý pořad skončí, ačkoliv to vedení popírá.

ČT přišla o dramaturgyni 168 hodin. Kvůli sporům v redakci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova České televize na Kavčích horách

"Mohu potvrdit informaci, že Angelika Bazalová odešla z pozice dramaturgyně pořadu 168 hodin a přestoupila do sekce Nových médií ČT, kde vykonává funkci šéfeditorky. Její zodpovědnosti v rámci pořadu 168 hodin bude zatím zastávat šéfeditor ČT24," uvedla pro server Týden.cz mluvčí Michaela Fričová.

Popřela však, že by měl celý pořad skončit, ačkoli se o tom mluví v kuloárech ČT. Odchod dramaturgyně by mohl snížit jeho úroveň a vliv. "Pořad 168 hodin rušit nebudeme. Jedná se o divácky úspěšný publicistický týdeník, který na obrazovce České televize má své místo," tvrdí Fričová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je možné, že vás jako europoslance nepustili do budovy?

Napsal jste, že jste do budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku nedojel. Přístup blokovala policie. To jako nepustili ani další? Nebo myslíte, že to vás jako kritika nepustili účelově? Jak je to vůbec možné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jídlo z foodory? Za oponou „muslimští“ a LGBTQIA+ hrdinové

5:15 Jídlo z foodory? Za oponou „muslimští“ a LGBTQIA+ hrdinové

Objednáváte si jídlo skrze donáškové služby, jako je foodora? Pak podle její mateřské společnosti De…