Část Janouškova obvinění se může vyřešit mimosoudně, myslí si právník

26.03.2012 8:42 | Zprávy
autor: vfe

Lobbistu Romana Janouška obvinila policie z ohrožení pod vlivem návykové látky a z těžkého ublížení na zdraví. Právník Josef Lžičař, který zastupuje zraněnou ženu, si myslí, že by se část obvinění mohla vyřešit mimosoudně. Napsal server iDnes.cz.

Část Janouškova obvinění se může vyřešit mimosoudně, myslí si právník
Foto: repro TV Prima
Popisek: Roman Janoušek odchází od výslechu, jehož pro opilost nebyl schopen

Lžičař se zná s rodinou postižené ženy více než třicet let. „Věděl jsem, že poškozená je manželkou mého dlouholetého kamaráda, který do Čech emigroval z Vietnamu před třiceti lety. Kontaktoval mě ale on, nabídku zastupovat jeho ženu jsem samozřejmě neodmítl,“ vysvětlil serveru Lžičař.

Policie mohla jednat rychleji

Podle právníka nebylo chování policie bezprostředně po nehodě nejlepší: „Postup policie mohl být podle mého názoru lepší, příslušníci mohli udělat prvotní úkony po události rychleji.“

Vše k tématu Janouškovy odposlechy

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jak omezit aktivisty?

Zdravím vás. Nevím, jestli to vidíte stejně, ale podle mě tu aktivisté všeho druhu vládnou pevnou rukou a zasahují do všeho, a to až nad míru. Ať jde o rodiny, školství, ale třeba i životní prostředí, dopravu prostě vše. Můj dotaz. Souhlasíte se mnou? A pokud ano, napadá vás řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šíří se zvěsti, že zásah proti Madurovi byl úplně jinak

8:11 Šíří se zvěsti, že zásah proti Madurovi byl úplně jinak

Bez problémů, beze ztrát. Tak proběhla americká operace, jejímž výsledkem bylo zajmutí venezuelského…