Černochová vyhodila ředitele vojenských lesů a statků. Možná se vrátí lesník vyhozený Jurečkou

30.12.2021 16:46 | Zprávy
autor: vef

Ředitel Vojenských lesů a statků Petr Král odchází z funkce. Odvolala jej ministryně obrany Jana Černochová (ODS). Píše o tom server iROZHLAS.cz s tím, že není jasné, kdo Krále nahradí.

Černochová vyhodila ředitele vojenských lesů a statků. Možná se vrátí lesník vyhozený Jurečkou
Foto: Hana Brožková
Popisek: Jana Černochová, kandidátka na ministryni obrany

Král v čele Vojenských lesů a statků byl od listopadu 2018, kdy ve funkci nahradil Josefa Vojáčka, jenž v té době odcházel do dalšího státního podniku – Lesy ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Eurozóna

I kdyby všechny sousední nebo okolní země přijaly Euro, na a co? Proč by to měl být pro nás nějak rozhodující nebo směrodatné? Jsme přeci snad pořád samostatný suverénní stát. Ať si ho Maďarsko klidně přijme, má ho třeba i Slovensko a ovlivnilo nás to nějak? Podle mě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nemáte na mě vůbec nic, zuří Decroix. Kvůli bitcoinům mluví o prasárně

18:50 Nemáte na mě vůbec nic, zuří Decroix. Kvůli bitcoinům mluví o prasárně

Spor kolem bitcoinové kauzy po trestním oznámení ministra Jeronýma Tejce dál eskaluje. Jeho předchůd…