Češi, nenechte se naředit, vyzývá Okamura. Halík, Dienstbier a další prý jednají na popud z ciziny

27.09.2015 16:43 | Zprávy

Předseda strany Svoboda a přímá demokracie poslanec Tomio Okamura nabádá Čechy, aby si od imigrantů nenechali naředit národní identitu. Naše vlast prý musí vyhlásit okamžitou nulovou toleranci imigrantům, a to i navzdory tomu, jak se vyjadřují premiér Bohuslav Sobotka, ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (oba ČSSD), nebo Karel Schwarzenberg (TOP 09).

Češi, nenechte se naředit, vyzývá Okamura. Halík, Dienstbier a další prý jednají na popud z ciziny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

„Jestli nenastolíme nulovou toleranci imigrace a zároveň okamžitě nezrušíme štědrý sociální systém vůči imigrantům, tak než se probereme, budeme cizinci ve vlastní zemi a budeme muset skákat podle toho, jak imigranti pískají. To již vidíme v západní Evropě. A přesně tím vyhrožovali i muslimští studenti české vysoké školy, kteří napadli nedávno v Olomouci bezbranné české aktivisty sbírající podpisy proti imigrantům,“ napsal Okamura.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Kolik lidé ze SOCDEM bude na kandidátce Stačilo?

A napadlo vás, že jste vlastně stranu pohřbili zbytečně? Kvůli koalici z ní odešlo dost výrazných tváří a nebojíte se, že to bude k ničemu? Že pro voliče SOCDEM budete nevolitelní kvůli spolupráci s komunisty a pro voliči komunistů vás volit nebudou, že dají radši preferenční hlas komunistům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zbiju tě.“ Ve Frankfurtu zažil, co ani v Iráku ne. Drogy, mafie, zločin, napadení, výhrůžky

18:15 „Zbiju tě.“ Ve Frankfurtu zažil, co ani v Iráku ne. Drogy, mafie, zločin, napadení, výhrůžky

Žena, která se předávkovala tvrdou drogou přímo na chodníku. Ulice plné odpadků a drogově závislých.…