Česká pozice gratuluje Hadamczikovi k medaili. Ale měl by odstoupit, dodává

21.05.2012 15:36

Trenér Alois Hadamczik dovedl české hokejisty na mistrovství světa ve Švédsku a Finsku k bronzové medaili. Za to si zaslouží uznání. Server Českápozice.cz ale připomíná jeho spojení s pozemkovým fondem, které doposud nedokázal uspokojivě vysvětlit. Prý by měl kvůli tomu odstoupit z pozice trenéra české hokejové reprezentace.

Česká pozice gratuluje Hadamczikovi k medaili. Ale měl by odstoupit, dodává
Foto: hns
Popisek: Alois Hadamczik, trenér národního hokejového výběru

Trenér Hadamczik je totiž napojený na Pozemkový fond České republiky, s jehož ředitelem Radimem Zikou (ODS) se zná z amatérského hokejového klubu Northern Stars.

V březnu totiž Hospodářské noviny upozornily, že úředníci Pozemkového fondu si minulý rok jeli zasportovat do Hadamczikova areálu v Kravařích. Hadamczik těmto úředníkům také pronajal dům v centru Ostravy. Ve fondu také ve formě externí spolupráci získala dobře placené zaměstnání Lucie Placzková, údajná přítelkyně Hadamczika. A také její matka.

Zná mě spousta lidí, to je přirozené. Vy se mi pletete do osobního života, odbyl trenér novináře

Hadamczik podezřelé okolnosti nevysvětlil, upozorňuje Českápozice.cz. Novináře zabývající se jeho kauzou nevybíravě odpálkoval: „Jsem státní trenér, že o hokej se zajímá celý český národ, z toho vyplývá, že mě zná spousta lidí i ti, kteří mají významné funkce. Je to přirozený jev. Vaše nepodložené podezřívání a články mou osobu hrubě urážejí a poškozují. Rovněž se mi pletete do osobního života, svými nepravdivými články na což nemáte právo.“

Server Českápozice.cz ocenil umístění českého hokejového týmu. Zároveň dodal: „Do budoucna by však bylo příjemné, kdyby na lavičce neseděl muž, jenž svým chováním připomíná arogantní politické matadory.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vfe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na to nemáte právo! Klaus ml. má vzkaz pro Mináře a připomíná mrtvé

20:33 Na to nemáte právo! Klaus ml. má vzkaz pro Mináře a připomíná mrtvé

Ve středu 21. srpna si na řadě míst České republiky lidé i politici se svými projevy připomněli okup…