Drtivá většina výsledků, které budou k dispozici na volebním webu, by mohla být podle odhadu statistiků známa do dnešního večera.
Lidé si budoucí hlavu státu volí stejným způsobem, jakým vybírají senátora. Na rozdíl od senátních voleb ale mají na celém území republiky na výběr devět stejných kandidátů. Do volebních místností si musí vzít občanský průkaz nebo cestovní pas kvůli ověření totožnosti.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Jaké jsou vaše vztahy v ANO?
Nebo vůbec v ANO? Překvapilo mě, že máte relevantní požadavek, aby nad krajem nadále držela stráž armáda, ale tvrdíte, že vládu nebude snadné přesvědčit, Vždyť v ní ale má většinu právě ANO, tak proč by to mělo být složité?
Další články z rubriky
22:22 „Nevyměnili mu prášky?“ Kolář u Havla v ráži. Trump pro smích
Prezidentův poradce Petr Kolář při debatě Knihovny Václava Havla ostře kritizoval vývoj ve Spojených…
- 21:15 Minář velí do ulic kvůli ČT: „Braňte ji v horku i mraze.“ Sám má problém
- 14:31 Vyřešte Benešovy dekrety, jinak nic nebude. Magyar nastoupil na Fica
- 13:52 Masivní síť neziskovek za úředníkem z ministerstva. Odhaleno po Macinkově akci
- 12:00 Do ČT už nesmí, ale ví, jak dopadne nová spacáková revoluce
- 4:46 Kde může shořet „zákon o rušení poplatků ČT”. Jde i o Brusel




