Český rozhlas nakupoval dárkové předměty. Dvě objednávky ve stejný den, cena vyšší jak 700 tisíc korun

9. 10. 2019 10:12

Jak jsme již v minulých dnech několikrát informovali, zaměřili jsme se na hospodaření veřejnoprávního Českého rozhlasu. Nejdříve jsme se věnovali utrácení za pohoštění, catering a slavnostní akce pouze pro zvané. Podívali jsme se také na výzkum, který si Český rozhlas objednal, aby zjistil, jak jsou posluchači spokojeni, a za který zaplatil přes 820 tisíc korun. Nyní máme k dispozici dvě smlouvy na dárkové předměty v hodnotě 705 776 korun.

Český rozhlas nakupoval dárkové předměty. Dvě objednávky ve stejný den, cena vyšší jak 700 tisíc korun
Foto: Český rozhlas
Popisek: Český rozhlas a obecně prospěšná společnost Janáčkův máj uzavřely v pátek 1. prosince 2017 v Ostravě Deklaraci o spolupráci na nově vznikající Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka.
Obě dvě smlouvy byly podle registru uzavřeny první říjnový den a obě měly ve svém předmětu dodání reklamních předmětů. Menší smlouvu v hodnotě 109 063 korun uzavřel Český rozhlas se společností SPRINT TRADING, ta větší byla v hodnotě 596 713 korun a Český rozhlas se dohodl se společností SKALA CZ. 
 
První smlouva s ostravskou společností SPRINT TRADING v celkové hodnotě 109 063 korun včetně DPH má však většinu bližších informací začerněnou. Dozvíme se jen, že rozhlas nakoupil penály z tyveku (materiál, pozn. red.). Kolik těchto penálů bylo, pro koho jsou určeny nebo kolik stojí jeden, se už bohužel nedovíme. 
 
Druhá smlouva se společností SKALA CZ je v hodnotě 596 713 korun včetně DPH. Předměty z této objednávky budou mířit do jednotlivých regionálních poboček Českého rozhlasu. Z přílohy této smlouvy je jasné, o jaké předměty půjde, množství a jednotkovou cenu bohužel opět nezjistíme. Jen namátkou půjde o šňůrku na krk, čistící ubrousky na brýle, trička, papírové tašky, kulichy, pletené čepce nebo třeba o plátěné tašky. 
 
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: tan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman zklamal Bakalovy novináře. Také ty z ČT, kvůli penězům. „Naprdne“ i Rychetského

22:41 Zeman zklamal Bakalovy novináře. Také ty z ČT, kvůli penězům. „Naprdne“ i Rychetského

„Turecko se podle mého názoru dopustilo válečných zločinů a v každém případě si myslím, že by minimá…