Chalupa si zvolil nového náměstka, je jím Vojtěch Munzar

18.06.2012 20:23 | Zprávy
autor: ane

Tomáš Chalupa, ministr životního prostředí, jmenoval svého náměstka. V pondělí se jím stal Vojtěch Munzar, který tak bude stát v čele Sekce úřadu ministerstva a na starosti bude mít mimo jiné rozpočet celého rezortu.

Chalupa si zvolil nového náměstka, je jím Vojtěch Munzar
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa

Bude se také starat o provozně-technické záležitosti úřadu a o správu budov. Ve funkci nahradí Tomáše Vrbíka. Munzar, který vystudoval Provozně-ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity, byl v letech 2009-20010 náměstkem primátora města Kladna, kde pracoval s evropskými fondy a věnoval se otázkám životního prostředí.

Chalupa je ministrem životního prostředí od 17. ledna 2011 a nahradil ve funkci Pavla Drobila, který rezignoval v souvislosti s údajnou korupcí na Státním fondu životního prostředí. Do parlamentu byl zvolen 6. května 2010 za stranu občanských demokratů, předtím působil devět let jako starosta Prahy 6.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivan Bednárik, MBA byl položen dotaz

Doprava

V těch vašich plánech (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Bednarik-Chceme-dat-obcanum-konkretni-vysledky-792823) postrádám zlepšení kvality silnic, dočkáme se někdy něčeho takového? Problém se jen umocňuje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…