Chtějí nás zdiskreditovat, tvrdí rodiče Vondra a Vrecionová

21.10.2011 19:41

Ministr obrany Alexandr Vondra a senátorka Veronika Vrecionová (oba ODS) za zveřejněním informací o svém nemanželském dítěti vidí vnitrostranické konspirace. Ministr se diví, že se o dítěti, které má se senátorkou, veřejnost dozvěděla den před začátkem kongresu ODS. Matka Vrecionová zase spekuluje, že se někdo bojí její kandidatury do funkce hejtmanky Středočeského kraje.

Chtějí nás zdiskreditovat, tvrdí rodiče Vondra a Vrecionová

Vrecionová se s Vondrou seznámila, když spolu v 90. letech pracovali v kanceláři exprezidenta Václava Havla.  Informaci o jejich nemanželském dítěti v pátek jako první přinesly ParlamentníListy.cz.

Snaží se mě poškodit, tvrdí Vrecionová...

„Je zajímavé, že se o tom hovoří den před kongresem ODS, a navíc ve chvíli, kdy jsem oznámila, že se budu ucházet o post středočeské hejtmanky," uvedla Vrecionová pro server Týden.cz. O tom, kdo by mohl mít zájem na poškození její pověsti, odmítá mluvit.

Pár jmen se ale nabízí. O stejný post stojí i další středočeští občanští demokraté- primátor Mladé Boleslavi Raduan Nwelati či Dan Jiránek z Kladna. S Vrecionovou ale žádné spory nemají.

...Anebo mě, dodává Vondra

Ministr obrany a místopředseda ODS Alexandr Vondra v souvislosti se zveřejněním informací o nemanželském dítěti poukazuje na fakt, že v sobotu začíná vrcholné stranické shromáždění občanských demokratů.

 „Vše zapadá do předkongresových hrátek účelově namířených proti mé osobě," sdělil.

Čtěte také:

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor:

Mgr. Jaroslav Bžoch byl položen dotaz

Co čekáte od Putina?

A myslíte, že se Švédsko a Finsko stanou členy NATO nebo kdo-co tomu podle vás zabrání? Co třeba Turecko? A kdyby se stalo členem, Putin už avizoval, že by to nenechal bez reakce, a že by byla ostrá, i když nechápu proč. Kdyby byly jejich vztahy tak dobré, jak tvrdí, tak proč se plést do vnitřních ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozkaz pro obyvatele EU. Předán přes TOP 09. A strhly se věci

13:12 Rozkaz pro obyvatele EU. Předán přes TOP 09. A strhly se věci

Evropská komise podle europoslance TOP 09 Luďka Niedermayera přišla na to, jak se zbavit závislosti …