Clintonová mohla být otrávena, prohlásil po jejím kolapsu uznávaný lékař

13.09.2016 21:40 | Zprávy

O otrávení demokratické kandidátky na prezidentku USA Hillary Clintonové začal spekulovat uznávaný americký patolog Bennet Omalu. Po jejím nedělním kolapsu na pietním shromáždění v New Yorku doporučil volebnímu štábu, aby nechal prověřit krev Clintonové na přítomnost jedů. Píše o tom Washington Post na svém webu.

Clintonová mohla být otrávena, prohlásil po jejím kolapsu uznávaný lékař
Foto: timesunion.com
Popisek: Bývalá americká ministryně zahraničí Hillary Clinton

Lékaři diagnostikovali političce již v pátek zápal plic, kolaps však nejprve zdůvodňovali přehřátím organismu. „Je možné, že byla otrávena,“ uvedl nigerijský lékař Omalu na svém Twitteru.

Dodal, že totiž nevěří ani ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, ani republikánskému kandidátovi Donaldu Trumpovi. Uživatelé Twitteru však na jeho spekulaci reagovali většinou skepticky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Ing. František Laudát byl položen dotaz

Divíte se, že lidé volí peněženkou?

Peníze nejsou všechno, ale bez nich to taky najde, i když jsou pořád věci, které si za peníze nekoupíte, jako je zdraví, svoboda, ale chápete i lidi, že jsou frustrovaní z toho, že se většina z nich má čím dál hůř?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump, Síkela a kapitalismus. Levice už netřeba. Vývoj podle Kellera

18:13 Trump, Síkela a kapitalismus. Levice už netřeba. Vývoj podle Kellera

NEKOREKTNĚ S KELLEREM Jak kapitalismus zvítězil sám nad sebou. Tak nazval sociolog a filozof Jan Kel…