Člověk jako Stráský nemůže chránit přírodu, křičí ekologové

14.02.2011 23:01 | Zprávy
autor: jac

Podle Jaromíra Bláhy z Hnutí Duha může nový ředitel Národního parku Šumava Jan Stráský na svém postu napáchat značné škody v ochraně místní přírody.

Člověk jako Stráský nemůže chránit přírodu, křičí ekologové

„Proti přírodě musíme bojovat, kdyby moji předkové nebojovali s různými živočichy, tak bych tady možná nebyl," citoval Bláha Stráského s dovětkem, že takový člověk může těžko chránit přírodu národního parku.

Dost místa pro všechny

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Rozšíření EU a NATO – Ukrajina

Odmítáte přijetí Ukrajiny do EU a NATO teď nebo navždy (třeba za 10 let)? Nemyslíte, že by měla dostat šanci jako jiní i my se do institucí zapojit? Samozřejmě když proto splní podmínky

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ParlamentníListy.cz vstupují do nové éry video obsahu. Buďte u toho

15:01 ParlamentníListy.cz vstupují do nové éry video obsahu. Buďte u toho

Velmi nás těší, jak velký zájem projevujete o videa z produkce ParlamentníchListů.cz. V příštích mě…