Co chce Penta za podporu Sazky? Kořan mlží

07.02.2011 17:40 | Zprávy
autor: par

Loterijní společnost Sazka bude při své reorganizaci spolupracovat s firmou Penta. Co za to společnost Penta chce, to se ovšem neví. A šéf Českého svaz tělovýchovy (ČSTV) Pavel Kořan tak trochu mlží.

Co chce Penta za podporu Sazky? Kořan mlží

"Pořád jsem se nedozvěděla, co jste za to Pentě slíbili. Za celých 20 minut jste to neřekl," vyčetla Kořanovi ve Dvaceti minutách Radiožurnálu moderátorka Štěpánka Čechová. Smlouvy se prý teprve podrobně připravují, takže toho moc zatím říct nemůže.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Doména ještě před koncem v ČT? Analytik rozkrývá spěch Moravce

10:31 Doména ještě před koncem v ČT? Analytik rozkrývá spěch Moravce

TÝDEN V MÉDIÍCH Piráti podle mediálního analytika Petra Žantovského definitivně odhodili někdejší od…