Čuňas z ODS se vysmál Zemanovi. Ale pozor, není to hezký pohled

22.07.2016 20:31

František Čuňas Stárek se rozhodl kandidovat na Praze 6 do Senátu za ODS. Tato informace je známa již delší dobu. Někdejší příslušník undergroundu se také dlouhodobě netají tím, že by raději viděl Česko jako součást západní společnosti a ne společností východu – tedy po boku Ruska či Číny. Svůj názor nyní zdůraznil specifickým způsobem.

Čuňas z ODS se vysmál Zemanovi. Ale pozor, není to hezký pohled
Foto: repro ČT, tan
Popisek: František „Čuňas“ Stárek je český publicista, bývalý šéfredaktor časopisu Vokno, disident a vězeň totality odsouzený na 5 let odnětí svobody
reklama

Prezident Miloš Zeman rád trávívá dovolenou na Vysočině, kde odpočívá na chalupě a relaxuje mimo jiné i na člunu na rybníku za chalupou. Sám se smíchem říkává, že jde o gumovou jachtu za dva tisíce korun, na které nabírá sil.

A právě z této kratochvíle hlavy státu si tropil žerty František Starek, když se také nechal vyfotit na gumovém člunu a to na člunu, který není nepodobný tomu prezidentovu. Přidal k tomu ovšem patřičný komentář.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Zálibu v luxusních jachtách máme s prezidentem společnou. Na rozdíl od něj ale budoucnost ČR vidím na západě a ne v objetí ruského medvěda nebo čínské pandy,“ napsal doslova pod fotografií na sociální síti Facebook.

Počin možného budoucího senátora za ODS nezůstal bez odezvy. V komentářích pod fotografií se objevilo např. zvolání „Čuňas na Hrad!“ Jeden z diskutujících k tomu dodal, že tuto kratochvíli František Stárek navíc zvládá bez ochranky placené z našich daní.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bral i půl milionu měsíčně... Teď herec Petr Rychlý ztrácí práci a prý neví, co bude

20:05 Bral i půl milionu měsíčně... Teď herec Petr Rychlý ztrácí práci a prý neví, co bude

Není snad v České republice profese, která by nebyla covidem-19 nějakým způsobem ovlivněna. Zasažení…