Další legrace z Klause: Exprezident šlape na kole

29. 4. 2013 14:59

Iniciativa Auto*Mat si udělala legraci nejen z bývalého prezidenta Václava Klause, ale také z jeho někdejšího tajemníka Ladislava Jakla. Na svém facebookovém profilu zveřejnila fotografii Klause na kole s nápisem "Jak Jakl radil, tak šlapu".

Další legrace z Klause: Exprezident šlape na kole
Foto: facebook.com
Popisek: Stránka uživatele Auto*Mat
reklama

"Je to fotografie vytvořená naší aplikací, která pomáhá všem lidem, kteří jezdí na kole, a vždy ji doplňuje nějaká vtipná hláška. Jedná se o snímek, který se objevil na billboardech v Číně údajně bez Klausova vědomí, i proto jsme ho umístili na nás facebookový profil. Zároveň to souvisí s anticenou, kterou dostal pan Jakl. Přišlo nám zajímavé spojit to dohromady a udělat si tak z obou legraci," vysvětluje člen iniciativy Auto*Mat Jakub Stránský.

"Chtěli jsme vtipnou formou upozornit na to, že na kole se dá opravdu jezdit, a je to úplně normální," doplňuje Stránský. Jakl dostal zelenou perlu za antiekologický výrok, který napsal v prosinci na svém blogu v článku Cyklistiku je nutno okamžitě zakázat.

Tehdejší tajemník prezidenta uvedl: "A nevěřte cyklomaniakům, že kolo je pokrok, že kolo je čistota a zdraví. Čuchněte k jejich propocenému triku a budete mít jasno, kdo tu zamořuje vzduch. Pachem i hloupými argumenty. Cyklistiku není třeba podporovat, ale naopak zakázat."

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Politickým neziskovkám už ani korunu! Padla výzva premiérovi. A je zde otevřený dopis

14:35 Politickým neziskovkám už ani korunu! Padla výzva premiérovi. A je zde otevřený dopis

Publicista Alexandr Vojta se obrátil na vládu Andreje Babiše (ANO) a navrhl jí, kde najít peníze na …